Український фігурист Іван Павлов лідирує після короткої програми на третьому етапі юніорської серії Гран прі.

У турнірі,що триває у Ризі,18-річний учень Марини Амірханової, виступаючи останнім із 26 фігуристів, показав результат 67,17 балів.

Попри падіння, українець виглядав сильнішим своїх суперників в усіх складових програми. Він відкатав свою нову коротку на музику з кінофільму «Містер та місіс Сміт» впевнено та досить чисто – за техніку Павлов отримав від суддів найвищу оцінку – 37,00 балів,за компоненти – 31,17.

З довільною програмою юніори-одиночники вийдуть на лід 9 вересня. Іван Павлов представить програму,з якою він виступав у минулому сезоні, – саундтрек до кінострічки «Кривавий діамант». Стартовий номер українського фігуриста – 24-й.

Сьогодні розпочинаються змагання у спортивних танцях на льоду,де Україну презентують Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров(тренер Марія Тумановська-Чайка). Після танцювальних дуетів на лід вийдуть з довільною програмою спортивні пари та юніорки. Нагадаємо, після виконання короткої програми наша пара Анастасія Смірнова/Артем Даренський (тренер Лілія Батутіна)посідають восьме місце(44,25), а одиночниця Анастасія Архіпова (тренер Марина Амірханова)– дев’яте (53,54)