Український одиночник  Іван Павлов з наступного сезону виступатиме у парному катанні. Його партнершою стала 13-річна Софія Голіченко, котра також була одиночницею. Новостворена  спортивна пара тренується  на ковзанці «Льодограй» у Богуславі Київської області  під керівництвом Олени Амосової та Андрія Савченка.

Про це нашому сайту повідомила відомий тренер, консультант  та постановник програм нового дуету Галина Кухар.

«Рішення Павлова та Голіченко перейти у парне катання було взаємним. Вони добре підходять один одному як спортивна пара, але обом фігуристам доведеться докласти чимало зусиль до того, щоб опанувати всі премудрості парного катання», – сказала Галина Кухар.

Досвідчений тренер зауважила, що коли у пару стають двоє одиночників,  їм спершу необхідно подолати певний психологічний бар’єр, щоб переключитися на вивчення парних елементів. «Цей процес пішов би швидше, якби один з партнерів був парником. Тому спортсменам, а також їхнім тренерам належить  пройти довгий і важкий шлях», – зазначила Галина Кухар.

Водночас,  за її словами,  Соня та Іван виявилися здібними до парного катання, добре «схоплюють» елементи.

«Вчимо підкрути, підтримки,тодеси , але все це поки що у стадії навчання. Обидва партнери дуже стараються», – уточнила тренер.

Вона розповіла, що наразі спортивній парі поставлена довільна програма – історія про двох закоханих молодих людей, музику до якої підбирав Іван Павлов. «Я вважаю, програма вдала,вона дуже підходить спортсменам. Коротку ж ще не ставили», – сказала Галина Кухар.

Нагадаємо, раніше Галина Кухар працювала з Іваном Павловим.  Фігурист  тренувався також у Дмитра Шкідченка та Марини Амірханової.

Софію Голіченко тренував Олександр Артищенко.