Український фігурист Іван Павлов посідає 12-е місце після виконання короткої програми у змаганнях одиночників на зимовій Універсіаді, яка триває в Алмати(Казахстан).

18-річний учень Дмитра Шкідченка представив композицію у стилі хіп-хоп, яку практично безпомилково відкатав на нещодавньому чемпіонаті Європи.

Проте на льоду «Алмати арени» йому не все вдалося: Павлов чисто стрибнув потрійний аксель та потрійний лутц-потрійний тулуп, але наприкінці «зірвав»фліп. Судді оцінили його прокат у 67.27 балів. Для порівняння: на ЧЄ за коротку програму фігурист отримав 68,94 бали. 

Після виступу Іван Павлов сказав журналістам, що йому психологічно було важко відкривати змагання(фігуристу дістався перший стартовий номер- авт. ), але все ж він задоволений тим, як відкатав першу частину програми. «На жаль, я потім трохи розслабився, тому суддівські оцінки були справедливими», – заявив спортсмен. 

У свою чергу, тренер Галина Чурілова, котра в Алмати виводить наших спортсменів на лід, в інтерв`ю нашому сайту заявила, що Іван виступав «упевнено і з настроєм». 

«Він чудово впорався з потрійним акселем та складним каскадом. На жаль, припустився помилки на стрибку з кроків – хотів покращити його виконання, але не вийшло. Попри цю помилку, наш фігурист залишив добре враження у суддів та глядачів хорошим чоловічим катанням», – наголосила Галина Чурілова. 

Щодо виступу другого українського фігуриста – 20-річного Владислава Піховича, який з 40,02 балами посів 34-е місце і не пройшов кваліфікацію, тренер зазначила, що Універсіада для нього – перший міжнародний старт. 

«Не все вдалося Владиславу у короткій програмі. Він дуже старався виступити на повну силу, але, звісно, для змагань такого рівня досвіду маловато. Впевнена, що висновки буде зроблено і участь в Універсіаді послужить стимулом у його подальшій роботі», – підсумувала Галина Чурілова. 

Лідирує у змаганнях одиночників Денис Тен(Казахстан) – 94,91.