Український фігурист Іван Шмуратко став бронзовим призером сьомого етапу юніорської серії Гран прі. На змаганнях, що тривають в Енья-Ноймаркт (Італія), він набрав за підсумками двох програм 221.44 балів.

Українець був третім у короткій програмі, а також у довільній, де «переписав» свій seasons best, встановивши його на рівні 146.18 балів. Він чудово виконав стрибковий набір, отримавши від суддів переконливі плюси за каскад потрійний аксель+потрійний тулуп та сольні потрійні лутц, аксель, фліп і ріттбергер. Водночас у другій половині програми фігурист мав проблеми з каскадами, але загалом його виступ справив хороше враження – порівняно з етапом ЮГП у Гданьську, Іван Шмуратко помітно додав у техніці (73.70), значно вищою була і його друга оцінка(72.48).

17-річний Іван Шмуратко – чемпіон України, він тренується у Марини Амірханової. У нинішньому сезоні спортсмен виступає з новими композиціями. Коротка – під відомий хіт Луї Армстронга «Який прекрасний світ», довільна – під «Cornerstone»( Бенджамін Клементін). Обидві програми поставив відомий фігурист, нині тренер Дмитро Дмитренко.

ТРИБ 9a3cc
Переможцем останнього етапу юніорського Гран прі сезону 2019/2020 став італієць Даніел Грассл – 241.53, на другому місці російський фігурист Петро Гуменник – 232.39.
Сьогодні пізно ввечері стануть відомі переможниця та призерки змагань юніорок, які виступають з довільною програмою. Серед учасниць – українська спортсменка Анна Іванченко. Після короткої програми вона посідає 16-е місце.