Іван Шмуратко посідає третє місце після виконання короткої програми на сьомому етапі юніорської серії Гран прі, який розпочався сьогодні в Енья-Ноймаркті (Італія).
Чемпіон України продемонстрував чудовий прокат короткої програми («Який прекрасний світ»), більше,ніж на п’ять балів перевищивши свій «seasons best», який нині становить 75.26 балів. Фігурист був на льоду гранично зібраним і всі елементи, крім каскаду потрійний лутц+потрійний тулуп, виконав на плюси. Він показав якісні потрійний аксель та потрійний ріттбергер, а також обертання, які були четвертого рівня. Третій рівень отримала доріжка кроків.
Очолив лідируючу групу в турнірі юнаків італійський фігурист Даніел Грассл – 82.77, а на другій позиції розташувався росіянин Петро Гуменник – 80.99.
З довільною програмою спортсмени виступлять 5 жовтня.
У спортивних танцях на льоду український дует Анастасія Саммел/Микита Погорєлов після ритмічного танцю посідає 15-е місце. 13-річній Анастасії та 17-річному Микиті, які вперше беруть участь в змаганнях юніорського Гран прі, не вдалося уникнути помилок, зокрема, під час виконання твіззлів. За свій прокат вони отримали 44.37 балів.

САММЕЛ ПОГОРЕЛОВ be06b
Виграли ритм-танець росіяни – Єлизавета Худайбердіева/Андрій Філатов – 65.52. На другому місці з результатом 63.25 йдуть канадці Наталі Д’Алессандро/Брюс Уеделл. Замикають лідируючу трійку Ангеліна Лазарєва/Максим Прокоф’єв з Росії – 59.48.
Довільну програму танцювальні дуети покажуть 4 жовтня.