17-річний фігурист Іван Шмуратко посів 16-е місце у змаганнях одиночників на чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів, який триває в столиці Хорватії.

Довільну програму учень Марини Аміханової виконав не надто вдало, хоча й переписав свій «season best», отримавши від суддів 118.01. Під час прокату спортсмена підвела стрибкова база – після впевненого потрійного акселя на початку програми, він забагато «намінусував» в решті стрибків,зокрема, упав з потрійного фліпа. Довільну програму Шмуратко завершив на 17-й позиції. Його результат за підсумками двох виступів – 191.32.

Нагадаємо, у цьому сезоні Іван Шмуратко вперше взяв участь у «дорослому» чемпіонаті Європи в Мінську, а менш,ніж за два тижні на нього очікує дебютний старт на чемпіонаті світу серед сеньйорів, який відбудеться в Сайтамі (Японія).

У Загребі ж на найвищу сходинку п’єдесталу в одиночному катанні юнаків із загальним результатом 230.32 зійшов американський фігурист Томокі Хіваташі. «Золото» чемпіонату йому забезпечили другі позиції як у короткій, так  у довільній програмах. Срібну нагороду здобув росіянин Роман Савосін, який після шостого місця в короткій програмі виграв довільну і набрав другу  суму балів – 229.28. Третім залишився італійський спортсмен Даніель Грассл – 224.67.

9 березня стануть відомі переможці та призери у спортивних танцях на льоду та одиночному катанні дівчат.