Український фігурист Іван Шмуратко посідає дев’яте місце після виконання короткої програми на традиційному міжнародному турнірі Nebelhorn Trophy, який розпочався сьогодні в Оберстдорфі (Німеччина).

На перших у цьому сезоні міжнародних змаганнях учень Марини Амірханової представив свою нову коротку програму, поставлену під відому «Вічну любов» у виконанні Шарля Азнавура. Шмуратку поки що не підкорився сальхов у чотири оберти, який він у цьому сезоні включив до своїх програм і напрацьовує в змагальних умовах. Водночас українець чудово виконав потрійний аксель, але надалі мав проблеми з потрійним лутцем (неправильне ребро) у каскаді з потрійним тулупом. Технічна оцінка Шмуратка склала 36.62 балів, а за компоненти він отримав 33.80. Загалом наш спортсмен набрав 69.42 балів.

Нагадаємо, нову коротку композицію на пісню Азнавура фігурист вперше показав на   Кубку України, який минулого тижня завершився в Києві. Низка фахівців назвала програму, поставлену Дмитром Дмитренком, однією з найкращих коротких програм Івана Шмуратка.

У турнірі Nebelhorn Trophy бере участь також український танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков. Завтра, 25 вересня танцюристи виступають з ритмічним танцем. Загалом на лід вийдуть 7 дуетів. В огляді Міжнародної спілки ковзанярів (ISU)  українців назвали серед тих, хто має всі шанси поборотися за нагороди турніру.

Як повідомлялося, через ситуацію з коронавірусом змагання в Оберстдорфі відбуваються без глядачів.