Український танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін із загальним результатом 158.40 посів 15-е місце на чемпіонаті світу з фігурного катання, який завершився в Мілані.

На завершення сезону фігуристи продемонстрували один з кращих прокатів своїх «Піратів Карібського моря», отримавши високі рівні на більшості елементів. Виконання ними довільної програми судді оцінили у 95.05 балів, поставивши українцям 49.24 за техніку та 45.81 за елементи.

«Ми задоволені тим, як завершили цей непростий сезон. Були у нашому прокаті дрібні похибки, які, сподіваюся, не кидалися в очі, але у цілому у нас все вийшло. Після Олімпіади ми поміняли пару елементів і сьогодні переконалися,що недаремно», – сказав нашому сайту Максим Нікітін. Підсумовуючи сезон, фігурист зазначив, що він був багатий подіями, які дозволили дуету отримати колосальний досвід. Водночас, як додала Олександра Назарова, «ми намагаємося не озиратися назад».

«Щоразу ми виходимо на лід, як уперше: новий старт, нові емоції, новий танець – решта нехай залишається в історії», – сказала вона.

На запитання щодо подальшої долі суперечливої складної підтримки, придуманої фігуристами, Максим Нікітін відповів, що він та Олександра намагалися «боротися», щоб на неї (підтримку)звернули увагу,щоб судді погодилися,що це четвертий рівень. «Ігор (тренер Ігор Шпільбанд) протягом сезону нам казав, що креатив – це добре, але треба акцентувати увагу на роботі «на результат». Ми слухаємося тренера, але все ж я особисто не згоден з тим трактуванням, що це не четвертий рівень», – заявив спортсмен.

«Ось вийдуть нові правила і ми разом з Ігорем продовжимо роботу над цією підтримкою. Ви її ще побачите», – зазначила Олександра.

У свою чергу, тренер спортсменів Ігор Шпільбанд позитивно оцінив виступ своїх учнів на чемпіонаті світу.

«Саша та Максим добре показали себе в обох програмах,відкатали їх чисто, успішно впоралися з усіма технічними елементами. Вони показали хороший результат, гідний чемпіонату світу», – сказав Ігор Шпільбанд в інтерв`ю нашому сайту.

«Я пишаюся своїми учнями.Це дуже старанна,незвичайна танцювальна пара,вона не така,як усі, вона – особлива, з яскраво вираженою індивідуальністю», – продовжив тренер.

На його думку, за нинішній сезон дует  Назарова/Нікітін зробив великий крок уперед.

«Саша та Максим показують цікаві програми, оригінальні підтримки, у них складний вхід у твіззли – багато чого незвичайного і¸що примітно, навідріз відмовляються полегшувати контент», – розповів Ігор Шпільбанд.

Він також повідомив,що уже має «деякі ідеї» щодо програм наступного сезону. «Ми не будемо залишати нинішні програми, оскільки важливо розвиватися, пробувати нові напрями, ставити нові цілі. Ідеї є, можливо, буде танго, що характерно для Саші та Максима…Але детально ми ще нічого не розробляли», – заявив Ігор Шпільбанд.

Чемпіонами світу-2018 стали французькі танцюристи,срібні призери Олімпійських ігор у Пхьончхані Габріелла Пападакіс/Гійом Сізерон, встановивши два світових рекорди – у довільній програмі – 123.47 балів та у загальному заліку– 207.20. Срібні медалі вибороли американці Медісон Хаббел/Захарі Донох`ю – 196.64, бронзові – канадці Кейтлін Уївер/Ендрю Поже – 192.35.