Ізабель і Поль Дюшене – франко-канадські фігуристи, брат та сестра, виступали разом в танцях на льоду. Вони стали чемпіонами світу в 1991 році і срібними Олімпійськими медалістами в 1992 році .

Народилися в Канаді і почали кататися на ковзанах у ранньому віці. Першого значного успіху вони з братом домоглися в 1982 році , коли стали другими на чемпіонаті Канади серед юніорів .

Надалі стиль їхнього катання був унікальним і революційним для того часу. Після різкої критики їх оригінального стилю з боку канадської федерації фігурного катання , Ізабель і Поль вирішують змінити збірну. У 1985 році вони почали кататися за Францію – батьківщину їх матері.

Глядачам особливо запам’ятався незвичайний довільний танець сезону 1987/88, який був натхненний звуками джунглів і перекликом барабанів . Частина суддів цілком обгрунтовано вважали, що хореографія Крістофера Діна і музика не відповідають правилам, тому в оцінках вперше в танцях спостерігалися рекордні розбіжності: на чемпіонаті Європи польська суддя Марія Міллер несподівано поставила обидві оцінки на цілий бал нижче ніж всі інші арбітри (препіранія з рефері затримали змагання на 3 хвилини), на Олімпіаді 1988 року вже троє суддів знизили другу оцінку на 0,5 бала, канадський суддя, навпаки підвищив її на 0,6, в цілому оцінки за артистизм розійшлися на 0,8 бала. Проте Дюшенна продовжили кататися в своємуінноваційному стилі.

Вони стали третіми і другими на світових першостях 1989 і 1990 року відповідно. Вони виграли своє єдине золота чемпіонату світу в 1991 році , в Мюнхені . Пара мала всі шанси виграти золото на Олімпіаді в Альбервілі в 1992 році , проте помилилася і стала другою після пари Марина Климова – Сергій Пономаренко . Олімпіада стала їх останнім аматорським виступом.

Потім змагалися як професіонали, поки з Полем НЕ стався серйозний нещасний випадок в 1996 році .