Міжнародна спілка ковзанярів (ISU)  розпочала кампанію #SkatingSummer  і пропонує всім  спортсменам та шанувальникам фігурного катання  приєднатися до неї.

«Фігуристам подобається літо, це період, який вони використовують для підготовки до нового сезону. …Поділіться з нами тим, чим ви займаєтеся влітку», – закликають в ISU.

У розміщеному на офіційному сайті Спілки повідомленні  радять на різних платформах в соціальних мережах використовувати хештег #SkatingSummer. Рекомендується зробити позначку ISU та поділитися своїми літніми заняттями: навчання, подорожі, спорт, пригоди… Вболівальники можуть розповісти, яким чином у спекотні дні їм вдається не забувати про фігурне катання.

«Приєднатися до кампанії дуже просто: зробіть знімок, запишіть відео, позначте нас і використайте #SkatingSummer», – пояснюється в повідомленні. Кращі пости ISU обіцяє щотижня  публікувати на своїх соціальних платформах.

Кампанія #SkatingSummer триватиме до 31 серпня 2019 року. Сподіваємося, що її активними учасниками стануть також українські фігуристи та їхні уболівальники.