Сучасна дівчина – активний борець за ідеальне тіло і правильний раціон. Ми ведемо війну проти солодкого, а коли з’їдаємо шматок торта, порцію морозива або навіть цукерку винимо себе у всіх гріхах, починаємо ненавидіти своє тіло і намагаємося якомога швидше побігти в тренажерний зал або хоча б покачати прес на килимку біля ліжка.

Але чи справді потрібно так панічно боятися всього солодкого і відмовлятися від нього назовсім?

Солодощі з натуральних компонентів (а такі існують) в розумних кількостях не нашкодять твоїй фігурі і самопочуттю. Більше того, вони навіть корисні для здоров’я.

Який же з “заборонених плодів” стане твоїм новим другом?

Мармелад і желе 

Їх виготовляють на основі патоки, пектину і желатину. Фахівці стверджують, що желатин, що входить до складу мармеладу, корисний для м’язів, шкіри, волосся і кровоносних судин. Пектин сприяє виведенню шлаків і токсинів, очищає кишечник, знижує рівень холестерину в крові. Крім того, мармелад і желе збагачені фруктовими соками, не містять жиру і досить низькокалорійні.

Найдієтичніше желе ти можеш приготувати сама на базі свіжих соків і компотів власного приготування та желатину або його рослинного аналога – агар-агару.


 Зефір і пастила 

Ці солодощі готуються на основі яблучного пюре, а про його користь говорити не доводиться. Зефір і пастила корисні для м’язів, підвищують імунітет і роблять позитивний вплив на волосся, нігті і судини. Цими ласощами ідеально насолоджуватися з 16 до 18 години: саме в цей час в крові падає рівень глюкози.


 Солодкий поп-корн 

У повітряній кукурудзі багато грубої клітковини, а вона сприяє очищенню кишечника і нормалізації травлення. Звісно, часто вживати поп-корн не варто, але іноді, як приємний бонус до цікавого фільму, чом би й ні?!


 Мед 

Безперечно, мед – найкорисніша солодкість. У його складі фруктоза, глюкоза, вітаміни С, В1, В2, В3, В4, В5, В6 і велика кількість мінералів: кальцій, натрій, залізо, сірка, магній та інші. Мед – ідеальний природний підсолоджувач. Його можна додавати в страви та напої замість цукру. Проте важливо пам’ятати про те, що цей продукт досить сильний алерген і добова норма меду в день – не більше 2 столових ложок.


 Халва 

Ця солодкість дуже калорійна, але неймовірно корисна. У ній міститься велика кількість рослинних олій, білка, клітковини і мінеральних речовин. Халва має омолоджуючу дію, містить протеїни, натрій, залізо, магній і мідь, а також покращує травлення і, як і більшість солодощів, благотворно діє на нервову систему.

Джерело: lady.tochka.net