Велика група українських фігуристів готується вийти на лід міжнародного турніру Ice Star, який стартує 14 жовтня в столиці Білорусі.

На змагання, що проводяться для юніорів та новісів, заявлено 16 наших спортсменів. З них шестеро виступлять в одиночному катанні юніорок. Свої програми представлять Софія Голіченко, Марія Андрійчук, Ксенія Клименко, Марина Жданович, Анна Ракович та Анастасія Шаботова. В числі одиночників-юніорів за призи популярного турніру боротимуться українці Михайло Рудковський та Федір Куліш, а в спортивних танцях на льоду – Анастасія Саммел та Микита Погорєлов.

ЖДАНОВИЧ 258be

У віковій категорії  Advanced Novice Україну представлятимуть одиночники Дар’я Котенко, Марія Ларіонова, Максим Петриченко та Олексій Руденко. В парному катанні виступлять Вікторія Бичкова/Іван Хобта.

Змагання завершаться 17 жовтня. А уже наступного дня Мінськ прийматиме турнір сьомого етапу серії «Челленджер», який відбудеться в одиночному катанні чоловіків та жінок, а також у спортивних танцях на льоду. В ньому візьме участь український танцювальний дует Олександра Назарова та Максим Нікітін – бронзові призери другого етапу «Челленджера» в італійському Бергамо.