Одиночне катання. Молодший вік. 2008 р.н.

Одиночне катання

Молодший вік

2008 р.н.

Юнаки та дівчата

ДОВІЛЬНА ПРОГРАМА

Від 2 хв. до 2.30 хв.

1. Максимум 4 (чотири) стрибкових елемента повинні бути виконані сольно або в комбінації стрибки типу Аксель, ритбергера, Фліп або Лутц, Сальхов або Тулупп. Дозволено максимум ДВА каскаду (що складаються не більше, ніж з двох стрибків), або комбінації стрибків, що складається з будь-якої кількості стрибків, але тільки два найскладніших будуть зараховані. Стрибок в один оборот або подвійним обертом (включаючи одинарний Аксель) може бути повторений тільки один раз в каскаді або комбінації.

2. Максимум 2 (два) різних обертання (з різними скороченими позначеннями), один з яких повинен бути комбінованим обертанням (зміна ноги довільна) і з не менш ніж 6 оборотів в сумі (не вирішено в'їзд стрибком), інше - обертання в одній позиції зі зміною або без зміни ноги, не менше 6 оборотів. Під час обертання в одній позиції дозволено в'їзд стрибком.

Не менше двох обертів необхідно для заліку позиції і не менше 3 обороту на кожній нозі для заліку обертання. При менш 2-х оборотів в позиції - позиція не зараховується. При менш 3-х оборотів на кожній нозі обертання не зараховується.

3. Максимум одна доріжка кроків. Дозволено виконання доріжок з ½ розміру льодового майданчика

УВАГА Стрибок Ойлер використовуваний в каскадах або комбінаціях буде вважатися як одинарний ритбергера. Ойлер виконаний окремо, сам по собі, стрибком не рахується. З іншими ж стрибками, в каскадах або комбінаціях, він зараховується, як одинарний ритбергера. Як приклад: Ойлер + подвійний Фліп = каскад з двох стрибків 1Lo + 2F.

Прим: рівень елементів, яким встановлюється рівень, не може бути вище 2 рівня

ДОЗВОЛЕНО використання музичного супроводу з вокалом.

Компоненти програми, які оцінюють судді: Skating Skills - фактор 2,5 і Perfomance / Execution - фактор 2,5.

Програма комп'ютера Novice A

Прим. Зниження за падіння - 0,5 бала

Пропуск програми:

  • від 10 до 20 сек. - 0,5 бала
  • від 20 до 30 сек. - 1,0 бала
  • від 30 до 40 сек. - 1,5 бала
  • пропуск або переривання програми максимум до 2-х хвилин (або на розсуд Рефері) - 2,5 бала

Спортсменам дозволено виступати на 1 (одну) вікову групу старше.

Спортсменам дозволено виступати в двох вікових категоріях на оном турнірі. При цьому очки за виступи будуть нараховуватися в двох категоріях/

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.