Український фігурист Ярослав Паніот поки що перебуває на сьомому місці у боротьбі за ліцензії на участь у зимовій Олімпіаді-2018.

На міжнародному турнірі Nebelhorn Trophy,що триває в Оберстдорфі(Німеччина) після короткої програми українець набрав 67.68 балів,продемонструваши не кращий прокат «Ромео і Джульєтти» у цьому сезоні. Уже на початку виступу він припустився помилки під час виконання тулупа у чотири оберти,за що отримав від суддів «мінус». Ситуацію погіршила й подальша невдача у виконанні каскаду,де фігурист також зазнав втрат у балах. Загальна оцінка за техніку склала 34.92 балів,за компоненти – 32.76.

Перед довільною програмою,з якою фігуристи стартують сьогодні увечері, лідирує Йорік Хендрікс(Бельгія) – 85.16. На другому місці американець Александр Джонсон – 82.55, на третьому – Александр Майоров із Швеції – 77.01.

У цей час з короткою програмою на лід вийшли жінки. Українка Анна Хниченкова виступає під 32-м стартовим номером.

Нагадаємо, турнір Nebelhorn Trophy входить до серії «Челленджер», а також є останнім етапом відбору на зимові Олімпійські ігри-2018 у Пхьончхані. Розігрується по шість ліцензій у чоловічому та жіночому одиночному катанні, п’ять – у спортивних танцях на льоду та чотири – у парному катанні. Від України в Оберстдорфі виступають лише одиночники – Ярослав Паніот та Анна Хниченкова,оскільки олімпійська «перепустка» у танцях була здобута ще на чемпіонаті світу-2017 у Гельсінкі Олександрою Назаровою та Максимом Нікітіним.