Всіх вітаю з цим самим смішним днем ​​в році! Адже сьогодні 1 квітня – April fool’s day – квітневий день дурня. У цей день прийнято дурити оточуючих, розігрувати жарти і сміятися. Ну ми дурити, мабуть, нікого не будемо, а ось посміятися буде нікому не зайвим 🙂

Напевно, багато хто чув, що в США закони в кожному штаті різні. Тобто є такі закони, які діють на території одного штату (у зв’язку з його якимись особливостями), але більше ніде по країні не поширюються. Деякі з таких законів дуже кумедні, особливо для нас – тих, хто так близько не стикається з реальністю американців.

Отже, сьогодні розповім вам про декілька таких законів. А штати, де вони діють, ви вгадаєте самі. Для цього приготувала вам кросворд. Ваше завдання прочитати смішний закон, вгадати штат, де він був прийнятий, і вписати його в кросворд. Потім з букв в виділених клітинках потрібно скласти слово і обов’язково зробити те, що воно означає. 

Так що вперед, вирішуємо кросворд.

До речі, назви штатів вставляйте англійською мовою. І як підказка я вказала першу і останню букви загаданих штатів. 

pasted image 0 451e7

По горизонталі:

2. У штаті-батьківщині всесвітньо відомого смаженого курчати K______y жінкам заборонено ходити по шосе в купальному костюмі. Виняток – якщо її супроводжують принаймні двоє поліцейських або якщо вона озброєна палицею.

4. Якщо ви в штаті ковбоїв і рейнджерів T______s, навіть не думайте стріляти по бізона з другого поверху готелю. 

8. У штаті М ______ а, який прославився в Україні завдяки серіалу і фільму про дівчинку Хану з подібною штату прізвищем, сім індіанців, що зібралися разом, вважаються бандою, що загрожує мирним жителям. У них можна стріляти без попередження.

10. У жаркому сонячному штаті F______a з відомим курортом Майамі жінці загрожує штраф, якщо вона засне під час сушіння волосся. А ще тут, щоб кататися на скейтборді, необхідно отримати спеціальні права. 

11. У штаті А ______ а, де знаходиться Великий Каньйон, популярний у всьому світі, під загрозою штрафу заборонено класти спати осла у ванній і полювати на верблюдів. У цьому ж штаті серйозним злочином вважається також зрубати кактус – порушникам закону загрожує до 25 років в’язниці.

12. У штаті Про ______ про особливим законом заборонено пропонувати рибам спиртні напої. 

15. У штаті P______a, зі столицею в місті Філадельфія (п’ятому за величиною в США) всім водіям, які опинилися на сільських дорогах вночі, наказується зупинятися через кожну милю і стріляти з ракетниці, чекати 10 хвилин, поки з дороги піде худоба, що міг на ній опинитися, і потім їхати далі. 

16. У штаті M______n, розташованому на північному заході країни в районі Великих озер, жінка не може постригти волосся без попередньої згоди чоловіка. 

По вертикалі:

1. У штаті Про ______ а собакам заборонено збиратися в групи, числом три і більше, якщо вони не мають спеціального дозволу, підписаного мером міста. 

3. У штаті A______s є закон, який говорить: «Річка Арканзас Рівер не може підніматися вище мосту в місті Літтл Рок». Не пропустіть підказку в самому завданні 😉 

5. У цьому “грузинському” штаті G______a дозволяється бити будь-якого, хто ображає вас лайливими виразами. 

6. У штаті I______o заборонено рибалити, сидячи на верблюді.

7. У найзірковішому штаті С ______ а жодний транспортний засіб не може перевищувати швидкість в сто кілометрів на годину, якщо воно їде без водія.

9. У штаті С ______ t велосипедистам заборонено їздити зі швидкістю більше ста кілометрів на годину.

13. На “землі індіанців” в штаті I______a заборонено приймати ванни в період між Жовтнем і Березнем. 

14. У цьому штаті A______a не можна розглядати лосів з літака.

Ну а тепер складіть з букв в помаранчевих осередках слово і обов’язково виконайте те, що воно означає. Вам і оточуючим сподобається 🙂

ВІДМІННО ВАМ НАСТРОЮ !!!

Правильні відповіді:

По горизонталі: 2.Kentucky 4.Texas 8.Montana 10.Florida 11.Arizona 12.Ohio 15.Pennsylvania 16.Michigan

По вертикалі: 1.Oklahoma 3.Arkansas 5.Georgia 6.Idaho 7.California 9.Connecticut 13.Indiana 14.Alaska