Українські спортсмени вибороли три золотих медалі на Minsk Arena Cup 2018

8 copy

На одному з найкращих європейських льодових майданчиків Мінськ-Арені  20-22 квітня 2018р. розгорнулася боротьба за медалі найвищого гатунку серед аматорів. 10 українських спортсменів з різних міст представляли Україну на міжнародних змаганнях MINSK ARENA CUP 2018.

Трьом українських спортсменам вдалося вибороти золоті нагороди в нелегкій боротьбі з російськими та білоруськими спортсменами і поліпшити свої результати виступів протягом сезону:

- Ангеліна Кравець, м. Тернопіль, категорія Бронза

- Анастасія Левчук, м.Чернівці, категорія Срібло

- Тимур Завязкін, м.Харків, категорія Золото

4 copy copy

 

Також трьома срібними нагородами порадували українці всіх поціновувачів фігурного катання:

- Серафима Задорожна, м.Тернопіль, категорія Пре-бронза

- Анна Мартинюк, м. Тернопіль, категорія Бронза

- Єгор Завязкін, м.Харків, категорія Золото

6

 

Анна Король, м.Київ, у своїй категорії Chicks B випередила трьох росіянок і посіла 6 місце. Невиличкі помилочки в обертанні та каскаді стрибків дали привід суддям трохи знизити бали для нашої спортсменки. Загалом Аня програла росіянкі Вікторії Баженічевій трохи більше двох балів. Взагалі в цій категорії спортсменки виступали досить рівно, про що каже така щільність кінцевих результатів.

Прикра помилка у обертанні не дала посісти Катерині Палійчук, м.Чернівці,  призове місце в категорії Бронза. Загалом від третього місця Катю відділяло 0,5 балів і ми сполівалися, що вона залишиться на п'єдесталі, але виступ спорсменки з Мінську Анни Дедишко та росіянки Анастасії Мехаєвич відкинули її на п'яту позицию. Але програму Катрюся відкатала на такому драйві, що її вітали оплесками всі участники та глядачі. 

11 copy

В категорії Пре-бронза виступали ще дві українскі спорстменки з Чернівців - Катерина Левчук та Аліка Гром'як, які посіли 6 та 11 сходинки відповідно. 

Що й сказати, ці змагання залишили по собі досить приємні враження як в організаційному плані так і по суддівству. Монументальність та величність льодової арени викликає тільки позитивні емоції. 

5 copy

Окрім участі у змаганнях у нашої дружної команди була классна екскурсія по Мінську - це дійсно дуже монументальне місто, дуже чисте, і білоруси дуже чемні і привітні люди. Ми тихо заздрили білоруськом спортсменам від тієї кількості та величності спортивних об'єктів. Дуже сподіваємося, що в недалекому майбутньому і у нас побудують стільки ж багатофункціональних спортивних споруд.

На зворотньому шляху додому ми завітали у вічне місто князів Радзівілів - в національний історико-культурний музей-заповідник Нясвіж. 

Палацовий ансамбль в Нясвіжі є одним зі значущих пам'яток архітектури Білорусі. Архітектурний комплекс князів Радзівілів занесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Музей включає в себе декілька споруд - основним наразі є сам палац Радзівілів, який відкритий для відвідувачів та поціновувачів історіїї, Слуцьку браму, яка знаходиться при в'їзді до міста, Несвіжський костел божого тіла, який багато декорований історичними фресками та міську ратушу, яка частково була винещена пожежою та відновлена уже у 21 столітті. 

В цілому, поїздка вдалася.

P80422 13063411

Своїми враженнями ділилася Тамара Цимбал

 

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.