Український балет на льоду "Бешкетники" дебютував на міжнародних змаганнях

21 квітня 2018р. у Франції, Colombes (Paris) відбулися міжнародні змагання балетів на льоду - 15th Trophee Andre Brunet. Це турнір з багаторічними традиціями і брати в ньому участь дуже престижно. У змаганнях брали участь 25 команд з Іспанії, Франції, України, Італії, Росії, що виборювали кубки і медалі в 6 категоріях.
 
Україну на цих змаганнях представляв Харківський балет на льоду "Бешкетники" під керівництвом майстера спорту Ірини Кривди (Бабченко) у складі:
Колеснік Марія, Кльонова Олександра, Балюк Мирон, Аппазова Софія, Боднарук Софія, Голуб Дар'я, Істратова Марина, Чепелевіч Альона, Надточій Софія, Хрещенюк Аріадна , Абеленцева Валерія , Федоровська Софія, Нікішіна Валерія, Берліна Кіра.
 
25
 
Наша українська команда виступила дуже гарноі з натхненням,  і посіла 5 місце, випередивши команду із Іспанії на 1.5 бали і французьку команду більше ніж на 3 бали, причому від 3 і 4 місць наших відділяли лише соті бала.
 
Тож, для міжнародного дебюту - це дуже добрий результат. 
 
Спортсмени і тренери отримали величезний досвід, познайомилися з технікою катання, композиціями танців і презентаціями інших європейських команд.
 
Бажаємо, щоб попереду в "Бешкетників" було ще багато яскравих  постанов і перемог на міжнародних стартах!
 
 

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.