Льодовий вікенд у Білій Церкві

28-30 квітня 2018р. Біла Церква на декілька днів стала центром фігурного катання. Саме в ці дні на затишній льодовій арені “Льодовий стадіон” відбувся Відкритий Чемпіонат з фігурного катання на ковзанах YURIEV OPEN 2018. Вже втретє Біла Церква відкриває свої гостинні обійми фігуристам і участь у турнірі YURIEV OPEN стає доброю квітневою традицією як для спортсменів так і для аматорів.

Змагання відбулися за підтримки Управління з питань молоді та спорту Білоцерковької Міської Ради.

 

B80W7725

 

 

На відкритті турніру майбутнім олімпійським зірочкам напутнє слово на подальше спортивне життя сказали Голова Управління з питань молоді та спорту Білоцерковької Міської Ради Катерина Литвиненко, Голова Управління освіти Білоцерковької Міської Ради Юрій Петрик, заступник директора з навчальної роботи ДЮСШ “Зміна” м.Біла Церква Олег Мельниченко та директор КЗ БГС “Льодовий стадіон” В'ячеслав Веред.

 

B80W7780

 

Свою майстерність думонстрували майже 400 спортсменів та аматорів з Києва, Богуслава, Житомира, Рівного, Новояворівська, Полтави, Одеси, Кривого Рогу, Дніпра, Харкова, Кременчука, Кропивницького та Білої Церкви, а також команда молдовських спортсменів з Тирасполю.

Гостей та участників турніру YURIEV OPEN 2018 дуже вразили виступи колективів на льоду, а саме своїми чарівними номерами порадував зразковий балет на льоду “Кристал” м.Дніпро, шоу-балет “Льодограй” м.Богуслав, шоу-балет “Більман” м.Київ та наймолодшенькі участники шоу-балет “Морячки” м.Київ, шоу-балет “Бешкетники” м.Харків.

Також хочеться особливо відмітити дорослих аматорів. Досить велике представництво було саме в цих категоріях. Порадували своїми виступами спортивні пари та танцювальні дуети. Свої програми показали майбутні участники Чемпіонату Світу 2018 серед дорослих аматорів, який відбудеться 14-19 травня 2018р. в Оберсдорфі.

Загалом, господарі турніру завоювали 11 медалей різного гатунку.

B80W3569

Враженнями ділилася Тамара Цимбал

 

 

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.