Знову медаль на Чемпіонаті Світу в Оберстдорфі

Сьогоднішній день на Чемпіонаті Світу серед дорослих аматорів приніс до копілки України ще одну медаль.

Срібна нагорода та друге місце  в категорії Бронза клас 2А у довільній програмі завоювала Юлія Алещенко з сумою балів 35,27 та поступилася росіянці Ірині Кучерявенко 4,5 бали, на третій позиції польська спортсменка Кароліна Грабовська з сумою 34,04. Одеська спортсменка Оксана Гунько закінчила змагання в цій категорії на 16 позиції.

Ще одна наша спортсменка Оксана Никитенко в категорії Бронза клас 3 В закінчила змагання на 16 позиції з сумою балів 28,61.

Ми просто тішимося високими результатами наших спортсменок при такій щільності результатів.