Дива у Полтаві

Приємними немподіванками почався сезон 2018-2019 у аматорському фігурному катання на Україні.

27 та 28 жовтня 2018р. на затишній полтавській ковзанці "Турбіна" ТРК "Єкватор" відбулися змагання з фігурного катання на ковзанах POLTAVA CUP autumn 2018. Організатори приготували для абсолютно всіх фігуристів приємну зустріч з заслуженим майстром спорту, неодноразовим володарем титулів "Найсильніша людина України" та "Найсильніша людина світу", українським супер-силачем Василем Вірастюком. Ще на свято фігурного катання завітали молоді та перспективні українські актори В'ячеслав Рак та Іванка Бородай. 

 

B80W7214 copy copy

 

І чому саме ці знамениті люди завітали до Полтави спитаєте Ви у себе?

13 грудня в Україні відбудеться прем'єрний показ різдвяної української комедії "Пригоди S Миколая". І саме полтавські юні фігуристи під керівництвом своїх наставників Марії та Юрія Журавльових приймали активну участь у зйомках цієї чудової стрічки. Продюсер стрічки Марія Каєль, супер-чоловік Василь Вірастюк та виконавці головних ролей В'ячеслав Рак і Іванка Бородай вирішили поздоровити юних полтавських фігуристів з  дебютом у кіно, а також поздоровити участників турніру POLTAVA CUP autumn 2018 з вдалим початком сезону і побажати успіхів у спортивній кар'єрі.  

Трейлер нової різдвяної комедії можна переглянути за посиланням:

 

Загалом у змаганнях POLTAVA CUP autumn 2018 прийли участь близько 200 спортсменів з Полтави, Києва, Сум, Рівного, Кривого Рогу, Кропивницького, Кременчука, Харкова, Дніпра, Львову.

Полтавські фігуристи загалом завоювали 8 золотих, 3 срібних та 2 бронзових нагороди.

 

B80W2781

 

Також на цьому турнірі не обійшлося і без сюрпризів та солодких подарунків від спонсорів. 

Організатори змагань висловлюють щиру подяку генеральному спонсору ТМ «TESS», а також Компанії EDEA УКРАЇНА, «Зінківське ДЖЕРЕЛО», мережі аптек «ТРИОЛЬ», КАВА ЖОКЕЙ, ТРЦ ЕКВАТОР, РК Турбіна, КОНДИТЕРСЬКОЇ МАЙСТЕРНІ Марії Комаріст за підтримку і розвиток фігурного катання у Полтавській області.

Організатори дякують супер-команді BIG HAND FILMS за незабутні емоції на змаганнях. 

Це були прекрасні моменти, які залишили в серцях юних фігуристів найяскравіші враження!

 

B80W6898

 

B80W3457

 

Своїми враженнями ділилася Тамара Цимбал

Фото Дмитро Путінцев

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.