УКРАЇНСЬКІ МАЛЬВИ НА ЗЕМЛІ МРІЇ

Ковалівка на Київщині - неначе писанка, село. Сучасна така писанка з іншої, неукраїнської дійсності. А ввечері вона взагалі нереальна, сяє-виблискує. За всією цією красою стоїть праця багатьох людей, які справджують надії на гарне подальше майбутнє своїх дітей. І все це стало можливим завдяки величній людині нашого сьогодення - герою праці Тетяні Засухі. Вона на прикладі Ковалівки показала, що село може бути іншим. Сьогодні Ковалівку справедливо називають сучасним європейським містечком.

46798338 436644216870545 8671558899272253440 n

 

Окрім гарних краєвидів в Ковалівці безліч спортивних та навчальних об'єктів - сучасний футбольний стадіон, на якому тренується команда "Колос", басейн, сучасна гімназія, яка обладнана за останнім словом техніки та льодова арена.

Цього разу ми завітали саме на льодову арену "Світанок", де 24 та 25 листопада 2018р. відбувалися відкриті змагання з фігурного катання на ковзанах УКРАЇНСЬКІ МАЛЬВИ. 

Близько 300 спортсменів демонстрували суддям та глядачам свою майстерність.

На УКРАЇНСЬКІ МАЛЬВИ завітали гості з Гомеля, Пружан, Берези, Барановичі, Івацевичі, Кобрин Республіка Білорусь, з олімпійської столиці 1984 Сараєво Республіка Боснія і Герцоговина та звісно наші українські спортсмени з Києва, Житомира, Новояворівська, Тернополя, Одеси, Южноукраїнська, Кременчука, Кропивницького, Дніпра, Запоріжжя, Донецька, Харкова, Полтави, Кривого Рогу, Білої Церкви. 

0018

0014

 

На святковому відкритті змагань спортсменів вітали директор ЛА "Світанок" Зубченко Тетяна, заступник генерального директора та засновник компанії EDEA UKRAINE Савранська Олена, директор ТМ LORELAI Цимбал Вікторія та президент Всеукраїнської Ліги фігурного катання Тамара Цимбал.

0029 copy

 

Абсолютно всі учасники змагань та тренери отримали подарунки від Всеукраїнської Ліги фігурного катання. Переможці та призери змагань отримали цінні подарунки від генерального спонсора EDEA UKRAINE та ТМ LORELAI.

0038

0079

0190

0078

 

Свято в Ковалівці відбулося на відмінно і сподіваємося, що воно стане традиційним!!!

Бо це не тiльки арена для боротьби з суперниками, а насамперед, самим з собою, своïми страхами, це також здебiльшого мiсце зустрiчi старих та нових друзiв, якi люблять цей гарний та неймовiрно важкий спорт.

0111

 

Враженнями ділилася Тамара Цимбал

Фото Світлани и Миколи Добрикових, Life Story

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.