Nations Cup 2019

25-28 квітня 2019 р.  в м.Епіналь, Франція відбудеться Чемпіонат Світу серед балетів на льоду NATIONS CUP 2019.

Змагання відбудуться серед трьох провідних балетних категорій - сеньори, юніори та новіси. Саме в категорії новіси кольори нашої Держави буде захищати харківський балет "Бешкетники" під керівництвом майcтра спорту України з фігурного катання на ковзанах  Ірини Кривди.

 

viber image 2019 02 13 15.33.59

До основного складу балету "Бешкетники", який виступить у Франції, ввійшли Балюк Мирон, Бондарук Софія, Кленова Олександра, Бахманова Марія, Аппазова Софія, Голуб Дар'я, Берліна Кіра, Петренко Ярослав, Архиреєва Єлизавета, Бондаренко Поліна, Завязкин Єгор, Завязкин Тимур, Надточій Софія, Кунцевская Діана, Бєлашова Анна.

В категорії NOVICE заявлено до змагання 13 балетних колективів: 4 з США, 2 колективи з Російської Федерації, по 1 колективу з Мексики, Німеччини та України, та 4 команди представлять Францію. Загалом у змаганнях планують прийняти участь 44 команди, які пройшли відбіркові тури.
 
Претенденти на чемпіонський титул будуть змагатися в короткій та довільній програмах і визначаться за сумою балів після виконання двох програм. 
 
Побажаємо нашим спортсменам гладкого льоду, удачі та творчого натхнення!!!
 

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти