Успіх на міжнародних змаганнях у Румунії

З 8 по 10 січня 2020р. у столиці Румунії пройшов вже традиційний турнір з фігурного катання на ковзанах  EDUSPORT TROPHY 2020.

Цього року в змаганнях прийняли участь близько 200 спортсменів з Болгарії, Гонконгу, Італії, Швейцарії, Австрії, Грузії, Македонії, Греції, Ізраілю,  ОАЕ, Молдови та України.

Три золоті нагороди та шосте місце привезли наші українські красуні з Румунії.

В категорії Basic Novice I Girls золоту нагороду та перше місце завоювала Анастасія Фомченкова. Вона випередила спортсменок з Болгарії Мікаелу Тодорову та Марію Рашкову майже на 16 і 15 балів відповідно. Загалом в категорії прийняли участь 14 учасників.

В категорії Recreational D Basic Girls золоту нагороду та перше місце виборола катерина Палійчук, вихованиця чернівецькох школи фігурного катання під керівництвом Мамедової Інни, друге та третє місце в категорії посіли Надежда Грозєва з Болгарії та Біанка Кіокарлан з Румунії. загалом в категорії змагалося 12 спортсменок.

изображение viber 2020 01 13 12 06 59 37e7f

В категорії Recreational D Advanced Girls золоту нагороду та перше місце виборола Аліка Гром`як, вихованиця чернівецькох школи фігурного катання під керівництвом Мамедової Інни, друге та третє місце посіли Юлія Волков з Молдови та Стефанія Тікра-Попа з Румунії.

изображение viber 2020 01 13 12 07 06 08de5

В категорії Basic Novice II Girls шостим місцем та чудовим виступом порадувала Єлизавета Чубенко.

Поздоровляємо наших спортсменок з таким чудовим результатом та бажаємо подальших перемог.