Ювілей турніру у Вінниці

 

22-23 листопада 2017р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп'яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.
 
Уже з повною упевненістю можна сказати, що турнір у Вінниці має своє обличчя і свою історію. Ми завжди з привітністю зустрічаємо наших учасників і гостей змагань, даруємо їм особливу увагу і створюємо для них найкращі умови на Мегамолларене. За період проведення турніру VINNITSA TROPHY в ньому взяли участь близько півтори тисячі спортсменів і аматорів з Молдови, Білорусії, Росії, Казахстану, Австрії, Франції, Ірландії, Філліпін, Лівану, Об'єднаних Арабських Еміратів, Індії, Японії, Туреччини. Хочеться особливо відзначити наших українських спортсменів з Києва, Житомира, Сум, Рівного, Харкова, Миколаєва, Одеси, Южноукраїнська, Кременчука, Полтави, Херсона, Запоріжжя, Дніпра, Донецьку, Кривого Рогу, Вінниці, Тернополя, Львова, Новояворівська, Чернівців, які регулярно радують нас своєю майстерністю і своїми досягненнями. Ми маємо можливість від турніру до турніру спостерігати за ростом їх профессоіналізма і хто знає, може ми вже запалили майбутню олімпійську зірочку для України.
 
Також ми хотіли б відзначити, що завжди змагання у Вінниці проходили з максимальною підтримкою від наших друзів і добрих партнерів, які підтримують розвиток фігурного катання на ковзанах в Україні і дарують радість дітям. Їм за це окреме спасибі і низький уклін від нас - EDEA Ukraine і особисто Сергію і Олені Савранським, ZÜCA Ukraine і особисто Шаген Карапетяну і Юлії Колєсник, ТМ L'FORYOU і особисто Констанції Кондратьєвій, ТОВ "REAL SILK" та особисту Олександру Шевчуку, ТМ ICE & FLIEME і особисто Ганні Акименко, ТМ NIKA KRAMER і особисто Тетяні Шапошниковій, ТМ MSPerfum і особисто Ельвіну Наджафову, ТМ Рудь, ТМ Авеста, ТМ Ярич, ТМ Джаффа і безумовно всьому дружньому колективу ТРЦ Мегамол.

 

 

 

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.