LVIV TROPHY 2018

Рівно за місяць 27 і 28 січня 2018р.  гостинний лід Льодової арени м.Новояворівськ вкотре відкриє свої гостинні обійми участникам Відкритого Чемпіонату Львівської області з фігурного катання на ковзанах LVIV TROPHY 2018. 
Свою майстерність володіння ковзаном продемонструють учасники з багатьох міст України: Новояворівськ, Чернівці, Тернопіль, Вінниця, Рівне, Житомир, Київ, Суми, Богуслав, Біла Церква, Дніпро, Кривий Ріг, Харків, Миколаїв, Одеса, а також наші хороші друзі і постійні учасники з Тирасполя, Молдова і Бреста, Берези, Кобрина, Пружан, Республіка Білорусь.
На цьому турнірі своєю майстерністю нас порадують як представники одиночного катання так і парних видів спорту - танці на льоду і спортивні пари. Окрасою турніру безумовно будуть групові виступи балетів на льоду "Бешкетники" Харків, "Веселка" Вінниця, "Льодограй" Богуслав і "Більман" Київ.
Дуже радує те, що на змаганнях будуть виступати як досвідчені учасники міжнародних змагань так і новачки, які роблять свої перші кроки в цьому дивовижному і найкрасивішому виді спорту.
Всім участникам хочеться побажати гладкого льоду і перемоги!

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.