Перлина Буковини збирає друзів

Вже менше ніж за місяць неперевершена перлина Буковини місто Чернівці відкриє свої гостинні обійми для спортсменів та аматорів з усієї України.
24 та 25 березня 2018р. на дуже затишному "Льодовому майданчику" відбудеться Відкритий Чемпіонат Чернівецької області з фігурного катання на ковзанах СУЗІР'Я БУКОВИНИ 2018.
Свою майстерність на льоду будуть демонструвати учасники з багатьох міст України: Київ, Житомир, Богуслав, Біла Церква, Суми, Харків, Тернопіль, Дніпро, Кропивницький, Южноукраїнськ, Одеса та чудова команда господарів із Чернівців. Також вкотре до нас завітають понад півсотні іноземних спортсменів з Кишинева, Молдова та Берези, Пружан, Кобрину та Івацевичей, Республіка Білорусь.
Окрасою турніру бузумовно будуть наші балети на льоду, які з року в рік підвищують свою майстерність і радують новими креативними постановками - балет "Льодограй" Богуслав, балет "Більман" Київ і балет "Морячки" Київ.
На турнірі своєю майстерністю глядачів будуть підкорювати не тільки  досвідчені учасники міжнародних змагань, а і новачки, які роблять свої перші кроки в цьому дивовижному і найкрасивішому виді спорту.
Всіх учасників очікує гарне свято, яке присвячене 15-річчю ЛА "Льодовий майданчик", прекрасна атмосфера від організаторів та господарів льодової арени, а також безліч сюрпризів від наших добрих партнерів та друзів.
Побажаємо всім учасникам гладкого льоду і великих перемог!
 

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.