Як вибрати школу з фігурного катання для дитини

Заняття спортом корисні для здоров'я в будь-якому віці. Крім того, спорт тренує силу волі, командне світосприйняття і витривалість організму.

Вчити дітей фігурному катанню повинен кваліфікований тренер. 

Катання на ковзанах відносять до активних видів спорту. Такі заняття надають загальну гартуючу дію, розвивають почуття балансу, граціозності, координації в просторі. Тому користь від занять подібним спортом для дітей просто незаперечна. Особливо якщо врахувати, що в дитячому віці закладається фундамент фізичного розвитку дитини та її здоров'я, пише bigmir.net.

Вчити фігурного катання повинен досвідчений, кваліфікований тренер. І цьому заняттю слід приділити достатньо часу і сил. Темп і інтенсивність занять залежать від індивідуальних особливостей юних учнів з урахуванням їх фізичних показників. Слід зауважити, що віддати дитину в спортивну секцію можна в будь-якому віці, але, як кажуть досвідчені тренери, заняття фігурним катанням рекомендується починати з чотирьох-п'яти років.

Ще один важливий факт - фігурне катання корисно не тільки для здорових дітей, але також і для тих, у кого ослаблений імунітет, або схильних до захворювань серця. У подібних ситуаціях особистий лікар разом з тренером складає необхідну безпечну і корисну програму навантажень.

Оскільки займатися фігурним катанням спортивні лікарі рекомендують ще з дошкільного віку, цей вид спорту вважається одним із самих "дитячих". При виборі школи з фігурного катання необхідно знати, за яким принципом там будуються тренування. Уроки з катання включають в себе заняття на льоду спортивного комплексу, загальнофізичної підготовки, пластику і хореографію. Загальна фізична підготовка передбачає розвиток швидкості, витривалості, фізичної сили, гнучкості.

Дуже важливо, щоб заняття проводилися невеликими групами, а їх склад відповідав віку учнів, щоб був для всіх однаково правильний рівень навантаження.

Перші два роки дітей навчають вільній їзді, тренуючи швидкість і спритність. До більш серйозних занять з фігурного катання приступають в той період, коли учень повністю освоїв техніку вільного пересування на лижах.

Джерело: Сегодня

Коментарі  

0 #1 Marita (Локація: US, California, San Jose) 24.05.2017, 07:38
First of all I want to say awesome blog! I had a quick question which I'd like to ask if you don't
mind. I was interested to know how you center yourself cures and treatment for hammer toe - martivanderkooi.bravesites.com: http://MartiVanderkooi.bravesites.com/entries/general/Hammertoes-Surgery - clear your thoughts prior to writing.
I've had a tough time clearing my thoughts in getting my thoughts out.
I do enjoy writing but it just seems like the first
10 to 15 minutes are lost just trying to figure out how to begin. Any ideas or tips?
Cheers!
Скарга

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.