Наші досягнення (сезон 2019-2020)

СПОРТСМЕНИ МІСЦЕ МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ ТРЕНЕР
Олександра Назарова -Максим Нікітін 3 місце Lombardia Trophy м. Бергамот 15 вересня 2019 Галина Чурилова
Іван Шмуратко 3 місце Енья Італія 7 етап серії ЮГП 5 жовтня 2019 Марина Амірханова
Олександра Назарова- Максим Нікітін 1 місце Mezzaluna Cup Італія 5 жовтня 2019 Галина Чурилова
Максим Петриченко 3 місце Ice Star Advanced Novice м. Мінськ 15 жовтня 2019 Олександр Артищенко
Анастасія Шаботова 1 місце Ice Star м. Мінськ 15 жовтня 2019 Світлана Панова
Іван Шмуратко 2 місце Halloween Cup Будапешт 19 жовтня Марина Амірханова
Марія Голубцова - Кирил Бєлобров 1 місце Halloween Cup Будапешт 20 жовтня 2019 Марія Тумановська-Чайка
Вікторія Бичкова - Іван Хобта. 1 місце. Volvo Open Cup Advanced Novice м. Рига 6 листопада 2019 Філіп Залевський
Софія Рекунова - Євген Василевський 2 місце Volvo Open Cup Basic Novice м. Рига 6 листопада 2019 Микола Бабін
Георгій Дронов 3 місце Volvo Open Cup Basic Novice м. Рига 7 листопада 2019 Аріна Кузнєцова
Анастасія Шаботова 1 місце Volvo Open Cup Basic Novice м. Рига 8 листопада 2019 Світлана Панова
Олександра Назарова - Максим Нікітін 1 місце Patel Roman Memorial м. Оломоуц Чехія 10 листопада 2019 Галина Чурилова
Дар’я Котенко 1 місце Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 22 листопада 2019 Віталій Єгоров
Гліб Смотров 1 місце Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 22 листопада 2019 Вадим Честаховський
Анна Чернявська - Олег Муратов 1 місце Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 23 листопада 2019 Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Анастасія Саммел - Микита Погорєлов. 2 місце Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 23 листопада 2019 Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Софія Лизогуб - Данило Єфременко 3 місце Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 23 листопада 2019 Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Ліна Бондар - Артем Коваль 1 місце Чемпіонат України серед юнаків та дівчат Advanced Novice 2019 Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Марія Пінчук - Олексій Щуров 2 місце Чемпіонат України серед юнаків та дівчат Advanced Novice 2019 Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Поліна Вашкевіч - Давид Нгуєн 3 місце Чемпіонат України серед юнаків та дівчат Advanced Novice 2019 Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Ніколь Найда 2 місце Bosphorus Cup Турція 28 листопада 2019 Наталія Малкуш
Дарія Куркудим 1 місце Bosphorus Cup Advanced Novice Турція 2019 Віталій Куркудим
Марія Голубцова - Кирил Бєлобров 1 місце Bosphorus Cup Турція 2019 Марія Тумановська - Чайка
Олександра Назарова - Максим Нікітін 2 місце Bosphorus Cup Турція 2019 Галина Чурилова

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти