Календар змагань

Голова суддівської колегії: Ю. В. Балков
Голова тренерської ради: М. О. Амірханова
Протести


2020 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення
КУБОК УКРАЇНИ
Пряма трансляція
Стартові / Результати / Судді (Officials)
Протоколи (PDF)
Положення
15.09 – 17.09 Київ
Всеукраїнські змагання “Autumn Talents Cup”
(відкриті змагання аматорів та спортсменiв)
Пряма трансляцiя
Протоколи Sport (PDF)
Протоколи Interclub (PDF)
Положення Sport
Положення Interclub
28.10 – 30.10 Бровари
1-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат
Пряма трансляція
Стартові / Результати / Судді (Officials)
Протоколи (PDF)
Запрошення
Положення
11.11 – 14.11 Одеса
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ
Положення
скасовано Одеса
2-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат
Стартові / Результати / Судді (Officials)
Розклад змагань
Положення
01.12 – 03.12 Харків
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Положення
17.12 – 20.12 Київ
3-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат
Запрошення
Положення
21.12 – 24.12 Богуслав

2021 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення
4-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат
Положення
25.01 – 28.01 Харків
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРIВ 02.02 – 05.02 Київ
Міжнародні змагання “LuMi Dance”
Announcement
Composition of Delegation Form
Entry Form for Competitors
Planned-Program-Content Form
10.02 – 13.02 Одеса
5-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат
Положення
23.02 – 27.02 Київ (Бровари)
6-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат
Положення
18.03 – 21.03 Біла Церква
Міжнародні змагання “Spring Talents Cup Ukraine” 01.04 – 03.04 Бровари
Кубок України 20.04 – 22.04 Київ
ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ
Чемпіонат України серед молодшого та середнього віку
21.04 – 24.04 Київ

Голова суддівської колегії: Ю. В. Балков
Голова тренерської ради: М. О. Амірханова
Правила змагань (вiд 03.07.2019)
УВАГА!!!
Протести
Класифікація 2019


Календар Міжнародних змагань 2019 – 2020 (змiни вiд 28.10.2019)

2019 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

Чемпіонат Херсонскої обл. (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Протоколи

Список суддiв (Officials)

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

25.09 – 26.09 Херсон

Відкритий Чемпіонат Харьківскої області

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

11.10 – 12.10 Харків

“YURIEV OPEN” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

24.10 – 27.10 Біла Церква

“POLTAVA CUP” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

Список суддiв (Officials)

Протоколи

16.11 – 17.11 Полтава

Відкриті змагання Одеської області

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

18.11 – 20.11 Одеса

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення

20.11 – 23.11 Одеса

Відкриті змагання Харьківскої обл. (змагання аматорів та спортсменiв)

Стартові / Результати

Список суддiв (Officials)

06.12 – 07.12 Харків

Відкритий Чемпіонат міста Богуслав (змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

14.12 – 15.12 Богуслав

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення

18.12 – 19.12 Київ

2020 рік

“LVIV TROPHY 2020” Чемпіонат Львiвської обл.

(відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Список суддiв (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

25.01 – 26.01 Новояворiвськ

1-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

29.01 – 31.01 Харків

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРIВ

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення

04.02 – 06.02 Київ

2-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

13.02 – 15.02 Богуслав

“BOGUSLAV OPEN” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Правила змагань

Положення

15.02 – 16.02 Богуслав

3-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

28.02 – 01.03 Харкiв

“Bukovyna ICE Star 2020” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

07.03 Чернівці
“POLTAVA CUP” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) скасовано Полтава
4-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів скасовано Біла Церква
“Spring Ice Pirouette 2020” (змагання спортсменiв) скасовано Харкiв

“КУБОК ЧОРНОГО МОРЯ”

Інформація щодо відміни змагань

скасовано Одеса

ФIНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЬ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ

Інформація щодо відміни змагань

Рейтинг (змiни вiд 12.03.2020)

Таблиця нарахування очкiв (змiни вiд 12.03.2020)

скасовано Одеса
КУБОК УКРАЇНИ скасовано Одеса
“KIEV OPEN” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) скасовано Київ
“YURIEV OPEN” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) скасовано Біла Церква
МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ “Spring Talents Cup Ukraine” скасовано Бровари
Чемпіонат Херсонскої обл. (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) скасовано Херсон

Голова суддівської колегії: Ю. В. Балков

Голова тренерської ради: М. О. Амірханова

Календар змагань на 2018 – 2019 рік

Правила змагань (вiд 12.09.2018)


Календар Всеукраїнських та Міжнародних змагань 2018-2019 (змiни вiд 12.02.2019)

2018 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

1-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

23.10 – 25.10 Дніпро

“POLTAVA CUP” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення, Запрошення та Правила змагань

27.10 – 28.10 Полтава

2-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

12.11 – 14.11 Одеса

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Пряма трансляція

Протоколи

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Положення

15.11 – 17.11 Одеса

“Українські Мальви” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення

Правила змагань

24.11 – 25.11 Ковалiвка Київська обл.

3-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

14.12 – 16.12 Біла Церква

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення

17.12 – 20.12 Київ

“LVIV CUP St.Nicholas 2018” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення

Правила змагань

22.12 – 23.12 Львiв

2019 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

4-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

29.01 – 31.01 Харкiв

ЧЕМПІОНАТ УКРАІНИ СЕРЕД ЮНІОРIВ

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Положення

04.02 – 07.02 Київ

“BOHUSLAV OPEN CUP” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Список суддів (Officials)

Протоколи

Положення, Запрошення та Правила змагань

16.02 – 17.02 Богуслав
Відкриті змагання аматорів та спортсменiв 01.03 – 03.03 Харкiв

5-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

04.03 – 06.03 Богуслав

“POLTAVA CUP” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Список суддів (Officials)

Протоколи

Положення

Правила змагань

16.03 – 17.03 Полтава

“LVIV TROPHY 2019” Чемпіонат Львiвської обл.

(відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Список суддів (Officials)

Протоколи

Положення

Правила змагань

23.03 – 24.03 Новояворiвськ

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ,

КУБОК УКРАЇНИ

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

09.04 – 10.04 Одеса

“КУБОК ЧОРНОГО МОРЯ”

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

Announcement

Положення

11.04 – 12.04 Одеса

Відкриті змагання аматорів Одеської області

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Список суддів (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Правила змагань

13.04 Одеса

“YURIEV OPEN” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Список суддів (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Правила змагань

Положення

19.04 – 21.04 Біла Церква

Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області

Пряма трансляція

Стартові / Результати / Судді (Officials)

Протоколи

23.04 – 26.04 Днiпро

“KIEV OPEN” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Список суддів (Officials)

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Правила змагань

Положення

04.05 – 05.05 Київ

Чемпіонат Херсонскої обл. (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Протоколи

Список суддів (Officials)

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

Голова суддівської колегії: Ю. В. Балков

Голова тренерської ради:  М. О. Амірханова

Календар змагань на 2017 – 2018 рік

Правила змагань


2017 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

1-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляціяСтартові / Результати

Протоколи

Положення

28.09 – 30.09 Дніпро

Чемпiонат мiста Києва, Відкрита Першість ДЮСШ “ЛІДЕР”

Протоколи

Стартові / Результати (Чемпіонат мiста Києва)

Стартові / Результати (Відкрита Першість ДЮСШ “ЛІДЕР”)

04.10 – 05.10 Київ

2-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляціяСтартові / Результати

Протоколи

Положення

16.10 – 18.10 Біла Церква

“AFS” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляціяПротоколи

Стартові / Результати

Стартові / Результати (“Новички”)

Стартові / Результати (“Новички+”)

Положення та Технічні вимоги

22.10 Богуслав

3-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

06.11 – 09.11 Одеса

“Кубок Полтави” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Протоколи

11.11 – 12.11 Полтава

“INTERCLUB VINNITSA TROPHY” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Протоколи

Стартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

22.11 – 23.11 Вінниця

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Пряма трансляціяСтартові / Результати

Протоколи

Регламент

27.11 – 30.11 Одеса

4-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляціяСтартові / Результати

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

05.12 – 07.12 Херсон

Відкриті змагання аматорів та спортсменiв

Положення

07.12 Херсон
Відкриті змагання аматорів та спортсменiв 15.12 – 16.12 Харків

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Регламент

17.12 – 20.12 Київ

2018 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

24.01 – 26.01 Київ

“LVIV TROPHY” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Протоколи

Стартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

27.01 – 28.01 Новояворівськ

5-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

06.02 – 09.02 Харків
Відкриті змагання аматорів та спортсменiв мiста Харкова 16.02 – 17.02 Харків

6-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

04.03 – 06.03 Богуслав

“Кубок Полтави” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

Протоколи

10.03 – 11.03 Полтава

7-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

19.03 – 21.03 Харків

“Сузiр’я Буковини” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Стартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

Протоколи

24.03 – 25.03 Чернівці

“1st BLACK SEA CUP 2018 “SKATE ODESSA””

Пряма трансляція / Live Stream

Стартові / Результати / Starting Order / Result Details

Протоколи / Final Protocols

Запрошення / Announcement / Invitation

10.04 – 14.04 Odessa

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

10.04 – 11.04 Одеса

Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області

Пряма трансляція

Стартові / Результати

23.04 Дніпро

“YURIEV OPEN” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

28.04 – 30.04 Біла Церква

Вiдкритий чемпiонат Київскої областi (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

05.05 Богуслав

“KIEV OPEN CUP 2018” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

Положення та Технічні вимоги

12.05 – 13.05 Київ
Відкриті змагання аматорів та спортсменiв мiста Харкова 28.05 – 30.05 Харків

Голова суддівської колегії: Ю. В. Балков

Голова тренерської ради:  М. О. Амірханова

Календар змагань на 2016 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення
Відкритий Чемпіонат м. Харкова 11 – 12 жовтня Харків

1-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Протоколи

08 – 10 листопада Дніпро
Відкриті змагання аматорів та спортсменiв м. Богуслав 12 – 13 листопада Богуслав

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Пряма трансляція

Протоколи

14 – 17 листопада Київ
Вiдкритий Кубок м. Харкова 1-й етап (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) 25 – 26 листопада Харків

2-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

01 – 04 грудня Одеса

VINNITSA TROPHY 2016 (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Стартові / Результати

Протоколи

15 – 16 грудня Вінниця

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

20 – 23 грудня Київ

Календар змагань на 2017 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

LVIV TROPHY 2017 (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

27 – 28 січня Новояворівськ

3-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляціяСтартові / Результати

Протоколи

Положення

03 – 05 лютого Херсон
Вiдкритий Кубок м. Харкова 2-й етап (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) 10 – 11 лютого Харків

“Українські Мальви” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляціяСтартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

Протоколи

24 – 25 лютого Кременчук

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК

Пряма трансляціяСтартові / Результати

Протоколи

Положення

27 лютого – 02 березня Київ

4-й eтап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляціяСтартові / Результати

Протоколи

Положення

08 – 11 березня Харків

“Сузiр’я Буковини” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

Протоколи

24 – 25 березня Чернівці

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ,

Вiдкритий Чемпiонат Одеської областi

Пряма трансляція

Стартові / Результати (Фiнал)

Стартові / Результати (Вiдкритий Чемпiонат Одеської областi)

Протоколи (Фiнал)

Протоколи (Вiдкритий Чемпiонат Одеської областi)

03 – 06 квітня Одеса

Відкриті змагання аматорів м. Одеса

Протоколи

07 квітня Одеса

“KIROVOGRAD-OPEN spring 2017” (відкриті змагання аматорів)

Протоколи

08 квітня Кіровоград

Відкриті змагання серед дiвчат середьої вiкової групи 2005-2006 р.н. та 2006-2007 р.н.

Протоколи

Положення

22 квітня Богуслав

Відкритий чемпіонат Дніпровської області

Протоколи

26 квітня Дніпро

Вiдкритий чемпiонат м. Біла Церква “YURIEV OPEN” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Протоколи

Стартові / Результати

Стартові / Результати (“Новичок”)

Стартові / Результати (“Юный фигурист”)

Положення

28 – 29 квітня Біла Церква

Вiдкритий чемпiонат Київскої областi (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Протоколи

Стартові / Результати

Стартові / Результати (“Beginners”)

Положення

7 травня Богуслав

“KIEV OPEN” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Онлайн результати

Протоколи

Стартові / Результати

Стартові / Результати (“Новички”)

Стартові / Результати (“Новички+”)

18 – 19 травня Київ
Вiдкритий чемпiонат Херсонської областi “KHERSON CUP” (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) 29 травня Херсон