Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) задовольнила прохання МОК щодо дозволу виступити у довільній програмі 25-й фігуристці у разі, якщо Каміла Валієва (РОК), яка здала позитивний допінг-тест, увійде до числа 24-х кращих за підсумками короткої програми. 

Про це повідомили у пресслужбі ISU.

«За результатами короткої програми та у разі, якщо Валієва посяде одне з 24-х місць, учасниці, які посіли 1-25 місця (замість 24) в жіночому одиночному катанні мають право на участь у довільній програмі. Відповідно до першої групи розминки у довільній програмі увійде 7 фігуристів, а групи 2, 3 і 4складатимуться з 6 учасниць», – інформує ISU.

Раніше Виконком Міжнародного олімпійського комітету (МОК) повідомив, що церемонія нагородження у жіночому одиночному катанні не відбудеться, якщо Каміла Валієва посяде призове місце.

Сьогодні стало відомо, що виїзна панель Спортивного арбітражного суду (CAS) допустила Валієву до особистих змагань, вказавши, що означена ухвала не є рішенням про те, чи порушила фігуристка антидопінгові правила. Тому розслідування продовжиться.

 З короткою програмою спортсменки виступлять 15 лютого, довільна відбудеться 17 лютого. Україну в олімпійському турнірі одиночниць представляє Анастасія Шаботова. В короткій програмі у нашої фігуристки – перший стартовий номер.