Міжнародна спілка ковзанярів (ISU ) запустила платформу електронного навчання  для представників фігурного катання та ковзанярського спорту – офіційних осіб, тренерів, спортсменів.

Про це йдеться у повідомленні  Спілки.

Новація,  яку впроваджено за підтримки Програми розвитку ISU та Групи проектів електронного навчання, спрямована на надання послідовних можливостей онлайн-навчання  всіх  зацікавлених осіб ковзанярської спільноти, інформує ISU.  

Платформа ISU  eLearning  пропонує  модулі та пов’язані з катанням на ковзанах  онлайн-ресурси.  Увійти до неї  можна з комп’ютерів та мобільних  пристроїв.  Доступні наразі модулі були розроблені спільно Групою електронного навчання,технічними комітетами  та відповідними департаментами секретаріату ISU. У першу партію матеріалів увійшли, зокрема, навчальні вправи з повторного призначення  рефері з фігурного катання, інформація щодо  новітніх методів катання, представлена Брайяном  Орсером, освітній семінар  «Pure as Ice», ресурси  WADA.

Як зазначається у повідомленні, ISU розглядає функціонування  платформи електронного навчання як додатковий інструмент  розвитку фігурного катання та ковзанярського спорту, адже вчитися  тепер можна «у будь-який час та у будь-якому місці».