Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) оголошує про заснування премії ISU Skating Awards для фігуристів, хореографів та тренерів. 

Про це повідомляється в прес-релізі організації, надісланому до Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Нагороди вручатимуться в семи номінаціях:

Найцінніший фігурист – одиночник / одиночниця, пара або танцювальний дует, яким найкраще вдалося підвищити популярність фігурного катання, привертаючи увагу вболівальників, ЗМІ та спонсорів;

Кращий костюм – за костюм, що відображає творчий підхід, сучасність, стиль і оригінальність;

Краща розважальна програма – за кращий вибір музики, інтерпретацію, креативність, оригінальність та загальне виконання програми;

Кращий новачок – за найбільш успішні виступи в першому сезоні на дорослому рівні;

Кращий хореограф – за роботу, яка надихнула на успіх одного або декількох одиночників та/або пар та/або танцювальних дуетів.

Кращий тренер – за професійну та ефективну роботу, досягнення видатних результатів з одним або декількома одиночниками та/або парами та/або танцювальними дуетами.

Нагорода за досягнення в житті – за досягнення великого успіху і популярності в світі фігурного катання.

Лонг-лист кандидатів буде оприлюднено 1 грудня 2019 року. Після цього розпочнеться онлайн-голосування, яке триватиме до 10 лютого 2020 року. За його підсумками визначаться по три номінанти в кожній категорії, які увійдуть в шорт-лист. Остаточний список буде оголошено 10 березня 2020 року, а церемонія нагородження відбудеться в Монреалі (Канада) 22 березня 2020 року, після завершення чемпіонату світу з фігурного катання.

«ISU Skating Awards – це абсолютно нова та захоплююча подія, що поєднує  виступи фігуристів, розважальні музичні номери, дивовижні художні шоу та яскраву церемонію нагородження»,- зазначається у прес-релізі.