Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) оголосила, що основні вимоги до коротких програм та ритмічного танцю сезону 2019/20 залишаться чинними у наступному сезоні.

Про це повідомляється в,комюніке організації.

«Через пандемію COVID-19 багато фігуристів не зможуть належним чином підготуватися до наступного сезону, і їм буде дуже важко вивчати нові програми. З огляду на це, за пропозицією трьох технічних комітетів – одиночного та парного катання, спортивних танців на льоду та синхронного катання Рада вирішила зберегти основні вимоги сезону 2019/20 для сезону 2020/21.

-Танці на льоду: обов’язкові танці для всіх категорій новісів, а також ритмічні танці для юніорів та дорослих не будуть змінені.

-Синхронне катання: вимоги до добре збалансованих коротких та довільних програм для всіх категорій не будуть змінені.

-Одиночне та парне катання: вимоги до короткої програми, визначені технічними правилами 611 та 620 для одиночного та парного катання, дійсні на сезон 2020/21», – роз’яснюється в документі.

Крім того, поінформували в ISU, комітети також пропонують на наступний сезон невеликі зміни в шкалі оцінювання (SOV), рівнях та GOE, які будуть опубліковані в комюніке через деякий час.