Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) поширила комюніке щодо квот для національних команд на наступний сезон.

Зокрема, збірна України отримала п’ять ліцензій для участі в чемпіонаті Європи з фігурного катання 2021 року. В чоловічому та жіночому одиночному катанні від України зможуть виступити по одному спортсмену. У парному катанні може бути представлена одна пара, а в спортивних танцях на льоду – дві.

У чемпіонаті світу та чемпіонаті світу серед юніорів сезону 2020/2021 можуть взяти участь по одному українському спортсмену/парі в кожній дисципліні.

В документі уточнюється, що на чемпіонат світу буде використано національні квоти, визначені за підсумками світової першості, яка пройшла у 2019 році. Як відомо, чемпіонат світу-2020, який мав відбутися в Монреалі (Канада), було скасовано через пандемію коронавірусу. Чемпіонат світу 2021 року планується провести з 22 по 28 березня в Стокгольмі.

В  ISU також поінформували, що в жовтні поточного року відбудеться засідання Ради, на якому буде переглянуто та визначено мінімальну суму елементів короткої та довільної програм для участі в чемпіонаті світу та інших міжнародних турнірах.

Комюніке 2336 опубліковано на офіційному сайті ISU https://www.isu.org/figure-skating