Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) оновила курс сертифікації антидопінгового електронного навчання Pure as ice, який тепер доступний на офіційному сайті організації у розділі «Clean Sport and Medical».

«Спортсмени та офіційні особи отримали можливість самостійно вивчати антидопінгові зобов’язання, що дуже важливо для розуміння їхньої відповідальності перед чистим спортом», – зазначається в повідомленні ISU.

У Спілці звернули увагу, що з січня 2021 року антидопінгова освіта стане обов’язковим міжнародним стандартом відповідно до Світового антидопінгового кодексу (WADA). Ключовим аспектом цієї вимоги є наявність навчального плану, який включає ефективну та легкодоступну антидопінгову освіту.

«Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на курсі електронного навчання Pure as Ice, перевірити свої антидопінгові знання, пройшовши веселу вікторину та отримати собі сертифікат Pure as Ice. Якщо ви надішлете сертифікат електронною поштою на адресу [email protected] із зазначенням своїх контактних даних (ім’я, поштова адреса) і потрапите в число перших 50 людей, які зробили це, ви отримаєте неймовірні подарунки від ISU!», – пообіцяли у Спілці.