Голова суддівської колегії: Ю. В. Балков

Голова тренерської ради: М. О. Амірханова

Календар змагань на 2018 – 2019 рік

Правила змагань (вiд 12.09.2018)


Календар Всеукраїнських та Міжнародних змагань 2018-2019 (змiни вiд 12.02.2019)

2018 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

1-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

23.10 – 25.10 Дніпро

"POLTAVA CUP" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення, Запрошення та Правила змагань

27.10 – 28.10 Полтава

2-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

12.11 – 14.11 Одеса

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Пряма трансляція

Протоколи

Стартові / Результати

Положення

15.11 – 17.11 Одеса

"Українські Мальви" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Правила змагань

24.11 – 25.11 Ковалiвка Київська обл.

3-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

14.12 – 16.12 Біла Церква

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

17.12 – 20.12 Київ

"LVIV CUP St.Nicholas 2018" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Правила змагань

22.12 – 23.12 Львiв

2019 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

4-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

29.01 – 31.01 Харкiв

ЧЕМПІОНАТ УКРАІНИ СЕРЕД ЮНІОРIВ

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

04.02 – 07.02 Київ

"BOHUSLAV OPEN CUP" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Список суддів

Стартові / Результати

Протоколи

Положення, Запрошення та Правила змагань

16.02 – 17.02 Богуслав

Відкриті змагання аматорів та спортсменiв

01.03 – 03.03 Харкiв

5-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Запрошення та Інформаційний лист

04.03 – 06.03 Богуслав

"POLTAVA CUP" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Список суддів

Положення

Правила змагань

16.03 – 17.03 Полтава

"LVIV TROPHY 2019" Чемпіонат Львiвської обл.

(відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Положення

Правила змагань

23.03 – 24.03 Новояворiвськ

"BUKOVYNA ICE STAR" (відкриті змагання аматорів)

скасовано Чернівці

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ

Запрошення та Інформаційний лист

Положення

Рейтинг на фінал (вiд 14.03.2019)

08.04 – 11.04 Одеса

"КУБОК ЧОРНОГО МОРЯ"

Положення

12.04 – 13.04 Одеса

"YURIEV OPEN" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Запрошення та Інформаційний лист

Правила змагань

Біла Церква

Чемпіонат Херсонскої обл. (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

11.05 – 12.05 Херсон

 

 

 

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.