Календар змагань

Голова суддівської колегії: Ю. В. Балков

Голова тренерської ради: М. О. Амірханова

Календар змагань на 2018 – 2019 рік

Правила змагань (вiд 12.09.2018)


Календар Всеукраїнських та Міжнародних змагань 2018-2019 (змiни вiд 15.12.2018)

Календар Всеукраїнських змагань 2018-2019 (змiни вiд 15.12.2018)

2018 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

1-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

23.10 – 25.10 Дніпро

"POLTAVA CUP" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення, Запрошення та Правила змагань

27.10 – 28.10 Полтава

2-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

12.11 – 14.11 Одеса

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Пряма трансляція

Протоколи

Стартові / Результати

Положення

15.11 – 17.11 Одеса

"Українські Мальви" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Правила змагань

24.11 – 25.11 Ковалiвка Київська обл.

3-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Запрошення та Інформаційний лист

14.12 – 16.12 Біла Церква

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

17.12 – 20.12 Київ

"LVIV CUP St.Nicholas 2018" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

Правила змагань

22.12 – 23.12 Львiв

2019 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

4-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Запрошення та Інформаційний лист

29.01 – 01.02 Харкiв

ЧЕМПІОНАТ УКРАІНИ СЕРЕД ЮНІОРIВ

Положення

04.02 – 07.02 Київ

Відкриті змагання аматорів та спортсменiв

16.02 – 17.02 Богуслав

5-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

05.03 – 08.03 Богуслав

"POLTAVA CUP" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

16.03 – 18.03 Полтава

"Сузір’я Буковини" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

29.03 – 31.03  

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ

08.04 – 11.04 Одеса

"YURIEV OPEN" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

27.04 – 28.04 Біла Церква

 

 

 

 
 
 
 

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.