Один з наймасовіших всеукраїнських турнірів спортсменів та аматорів «Kyiv open-2019» назвав своїх переможців та призерів. Такої їх кількості столична Льодова арена, мабуть, ще не знала –  на п’єдестал зійшли понад 60 фігуристів, які стали кращими серед 320 учасників. Упродовж двох днів вони змагалися в різних вікових групах в одиночному катанні та спортивних танцях на льоду, групових танцях, категоріях «Артистик» та «Еліт-майстри». З результатами, які показали юні та дорослі фігуристи можна ознайомитися на офіційному сайті Української федерації фігурного катання за посиланням https://ufsf.com.ua/protolkol/SEZON_2018-2019/KIEV_OPEN_04_05_2019/index.htmу.  А прокоментувати перебіг турніру ми попросили члена його Організаційного комітету Ольгу Куровську:

«Дуже приємно, що всі фігуристи – як спортсмени, так і аматори, які приїхали до нас майже з усіх регіонів України, залишають Київ у чудовому настрої. Це означає, що  «Kyiv open» й цього разу досяг своєї мети, подарувавши своїм учасникам свято і лише позитивні емоції. Це дуже важливо, адже переважна більшість учасників – діти, серед яких були навіть малюки 2014-2015 року народження. Зі свого боку, ми намагалися зробити максимум можливого для того, щоб юні фігуристи, їхні батьки, судді, глядачі почувалися комфортно. Зокрема, надзвичайно яскравою вийшла церемонія відкриття змагань. Її центральною подією стали виступи чемпіонів України у жіночому одиночному катанні Анастасії Архіпової та чоловічому одиночному катанні Івана Шмуратка, після чого наші майстри по-дружньому спілкувалися з юними «колегами», фотографувалися, роздавали автографи. Діти були у захваті!  І не лише вони – така сама тепла атмосфера панувала й на трибунах, які були просто переповнені. До речі, поспостерігати за змаганнями на ковзанку цілими класами приходили школярі, а також вихованці дитячого будинку. Вхід був вільним, ми відзначали це на наших афішах.

КИЕВ 2

Хочу відзначити ще одну, супроводжуючу наші змагання подію, – конкурс дитячого малюнку на тему «Я люблю фігурне катання». Усі  ці зворушливі, щирі роботи прикрашали стіни ковзанки і мали такий самий успіх, які і їх автори на льоду – біля них постійно були глядачі.

Що стосується суто спортивного аспекту «Kyiv open», то я впевнена, що  дитячі змагання, поєднані зі святковими елементами, надзвичайно ефективно популяризують фігурне катання. Вони демонструють дітям красу нашого виду спорту, спонукають займатися ним, вдосконалювати майстерність, а багатьом –   відкривають двері у великий спорт».