Український танцювальний дует Олександра Назарова та Максим Нікітін  посідає четверте місце після виконання ритмічного танцю на міжнародному турнірі серії Челленджер Lombardia Trophy, який триває в італійському місті Бергамо.

Перший у змагальному режимі прокат харків’янами нового ритм-танцю на музику з відомої «42-ї вулиці» у постановці Олександра Жуліна судді оцінили у 68.51 балів. За техніку наші спортсмени отримали 38.83, а за компоненти 29.68 балів. Причому, учні Галини Чурілової  за технічною оцінкою випередили литовський дует Елісон Рід/Сауліус Амбрулевічюс, який розташувався на третій позиції, але нижча друга оцінка не дозволила українцям увійти до лідируючої трійки. Водночас вони мають чимало шансів виправити цю ситуацію у довільній програмі…

Виграли ритм-танець бронзові медалісти чемпіонату Європи та фіналу Гран прі минулого сезону італійські танцюристи Шарлен Гіньяр/ Марко Фабрі – 79.47. На другому місці канадці Лоуренс Фурньє Бодрі/ Ніколай Соренсен – 79.11. Результат литовців Елісон Рід/Сауліуса Амбрулевічюса – 69,22.

Довільний танець учасники покажуть 15 вересня.

Нагадаємо, Lombardia Trophy є другим етапом серії Челленджер, до якої  в сезоні 2019/2020 увійшло загалом десять турнірів. Змагання в Бергамо проходять в одиночному катанні чоловіків та жінок, а також у спортивних танцях на льоду. Від України виступає лише танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін.