Українські танцюристи Олександра Назарова/Максим Нікітін лідирують на міжнародному турнірі зі спортивних танців на льоду LuMi Dance Trophy, який триває в Одесі.

Ритмічний танець (тема з мюзиклу «42 вулиця») учні харківського тренера Галини Чурілової виконали, як і зазвичай, технічно, яскраво та емоційно. Судді високо оцінили як технічну складову програми – 42.75, так і компоненти – 33.56.

Українці очолили трійку лідерів з результатом 76.31 балів, обійшовши найближчих суперників – Вікторію Семенюк та Іллю Юхимука з Білорусі більше, ніж на десять балів.

У білорусів, які йдуть другими,- 66.10 балів, третє місце посідає турецький дует Юлія Жата/Акалін Берк – 61.82.

В змаганнях танцюристів, які виступають в категорії сеньйори, беруть участь також дуети з Азербайджану та Нідерландів.

Представники юніорської вікової групи також виконували сьогодні ритмічний танець. Найвищі оцінки отримали Ангеліна Кудрявцева/Ілля Каранкевич – 69.26. Чемпіонам Кіпру, з якими працює відомий російський тренер Олександр Жулін, майже дев’ять балів програє український дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов – 60.49. Третій результат у білоруських спортсменів Злати Мартищенко/Владислава Ситіка – 52.93.

13 лютого юніори та дорослі танцюристи виконають довільний танець.

Натомість в молодших вікових категоріях переможці уже визначилися. Після довільного танцю зберегли свої лідерські позиції та зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу українці Єлизавета Лісова/Олександр Рассулов (категорія Basic Novice) – 48.35 балів, Тетяна Бєлодонова/Костянтин Притула (Intermediate Novice) – 70.86 та Поліна Вашкевич/Давид Нгуєн (Advanced Novice) – 116.33.

Детальніше з результатами можна ознайомитися тут https://ufsf.com.ua/protolkol/SEZON_2020-2021/ODE_LuMi_10_02/index.htm