НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

СПОРТСМЕНИ

МІСЦЕ

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ

ТРЕНЕР

Дар‘я Попова – Володимир Бєліков
3 місце
Nebelhorn Trophy 24-26 вересня 2020
Галина Чурилова
Анастасія Шаботова
1 місце
Budapest Trophy 15-17 жовтня 2020
Світлана Панова
Марія Голубцова – Кирил Бєлобров
1 місце
Budapest Trophy 15-17 жовтня 2020
Марія Тумановська – Чайка
Олекандра Назарова – Максим Нікітін
1 місце
Budapest Trophy 15-17 жовтня 2020
Галина Чурилова
Марія Пінчук – Микита Погорєлов
2 місце
Budapest Trophy 15-17 жовтня 2020
Галина Чурилова

СПОРТСМЕНИ

МІСЦЕ

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ

ТРЕНЕР

Олександра Назарова -Максим Нікітін
3 місце
Lombardia Trophy м. Бергамот 15 вересня 2019
Галина Чурилова
Іван Шмуратко
3 місце
Енья Італія 7 етап серії ЮГП 5 жовтня 2019
Марина Амірханова
Олександра Назарова- Максим Нікітін
1 місце
Mezzaluna Cup Італія 5 жовтня 2019
Галина Чурилова
Максим Петриченко
3 місце
Ice Star Advanced Novice м. Мінськ 15 жовтня 2019
Олександр Артищенко
Анастасія Шаботова
1 місце
Ice Star м. Мінськ 15 жовтня 2019
Світлана Панова
Іван Шмуратко
2 місце
Halloween Cup Будапешт 19 жовтня
Марина Амірханова
Марія Голубцова – Кирил Бєлобров
1 місце
Halloween Cup Будапешт 20 жовтня 2019
Марія Тумановська-Чайка
Вікторія Бичкова – Іван Хобта.
1 місце.
Volvo Open Cup Advanced Novice м. Рига 6 листопада 2019
Філіп Залевський
Софія Рекунова – Євген Василевський
2 місце
Volvo Open Cup Basic Novice м. Рига 6 листопада 2019
Микола Бабін
Георгій Дронов
3 місце
Volvo Open Cup Basic Novice м. Рига 7 листопада 2019
Аріна Кузнєцова
Анастасія Шаботова
1 місце
Volvo Open Cup Basic Novice м. Рига 8 листопада 2019
Світлана Панова
Олександра Назарова – Максим Нікітін
1 місце
Patel Roman Memorial м. Оломоуц Чехія 10 листопада 2019
Галина Чурилова
Дар’я Котенко
1 місце
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 22 листопада 2019
Віталій Єгоров
Гліб Смотров
1 місце
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 22 листопада 2019
Вадим Честаховський
Анна Чернявська – Олег Муратов
1 місце
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 23 листопада 2019
Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Анастасія Саммел – Микита Погорєлов.
2 місце
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 23 листопада 2019
Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Софія Лизогуб – Данило Єфременко
3 місце
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 23 листопада 2019
Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Ліна Бондар – Артем Коваль
1 місце
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат Advanced Novice 2019
Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Марія Пінчук – Олексій Щуров
2 місце
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат Advanced Novice 2019
Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Поліна Вашкевіч – Давид Нгуєн
3 місце
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат Advanced Novice 2019
Галина Чурилова Мар’яна Козлова
Ніколь Найда
2 місце
Bosphorus Cup Турція 28 листопада 2019
Наталія Малкуш
Дарія Куркудим
1 місце
Bosphorus Cup Advanced Novice Турція 2019
Віталій Куркудим
Марія Голубцова – Кирил Бєлобров
1 місце
Bosphorus Cup Турція 2019
Марія Тумановська – Чайка
Олександра Назарова – Максим Нікітін
2 місце
Bosphorus Cup Турція 2019
Галина Чурилова
Софія Нестерова – Артем Даренський
3 місце
3 Юнацькі Олімпійські ігри 15 січня 2020
В’ячеслав Ткаченко
Марія Голубцова – Кирил Бєлобров
1 місце
Угорщина  Jegvirag Cup 16 лютого 2020
Марія Тумановська – Чайка
Любов Михайліченко – Нікіта Сосненко
2 місце
Угорщина  Jegvirag Cup 17 лютого 2020
Марія Тумановська -Чайка
Марина Жданович
2 місце
Угорщина  Jegvirag Cup 17 лютого 2020
Віра Вольпова