Яскраві моменти свята

Список чемпіонів популярних змагань  «Kyiv Open Cup 2018» серед спортсменів та аматорів,які завершилися на столичній Льодовій арені, поповнився новими іменами. Понад 300 учасників з різних міст України виборювали першість у своїх  категоріях в одиночному катанні, спортивних танцях на льоду та парному катанні, групових танцях. Кому з них усміхнулася фортуна, можна дізнатися з результатів, розміщених на офіційному сайті Української федерації фігурного катання https://ufsf.com.ua/protolkol/SEZON_2017-2018/KIEV_OPEN_CUP_Spring_2018/index.htm.  А про те, що залишилося поза офіційними протоколами, нашому сайту розповіла член організаційного комітету київського турніру Ольга Куровська:
«Турнір повністю виконав свої основні  завдання, надавши змогу переглянути велику групу юних перспективних спортсменів, оцінити їх можливості, а також популяризувати фігурне катання на аматорському рівні. Зокрема, приємно констатувати, що як спортсмени, так і аматори продемонстрували цілком пристойну техніку катання, загалом помітно вищу, ніж, скажімо, торік.  Це – цілком  об’єктивний висновок, оскільки я спостерігаю  за багатьма учасниками не один рік і бачу їхній прогрес. Гадаю, що це стало можливим завдяки проведенню в Україні великої кількості змагань, у тому числі, з елементами свята, у яких фігуристи різного віку охоче беруть участь. Ще один цікавий момент: діти, які ще торік виступали серед аматорів, цьогоріч  уже показували себе у спортивних категоріях. Тобто, зуміли підняти планку у своєму катанні  і перейти на вищий рівень. 

Перевершив всі наші сподівання і конкурс дитячого малюнку під девізом «Я люблю фігурне катання». Ми вирішили провести його серед  юних учасників у рамках змагань і отримали колосальну підтримку своєї ідеї з боку фігуристів, їхніх тренерів,батьків.  Діти  несли і несли свої роботи, чим поставили нас у важке становище: обрати лише три кращих малюнки,як це планувалося, було неможливо. Тому переможців у нас 12! Вони отримали призи,подарунки і визнання таланту художника», - розповіла Ольга Куровська.

Пропонуємо згадати найяскравіші моменти «Kyiv Open Cup 2018», які  майстерно зобразив у своїх фотографіях  Дмитро Путінцев.

AB6A6905

AB6A7051

KIE 42

KIE 68

KIE 218

KIE 316

KIE 361

KIE 432

KIE 468

KIE 538

KIE 559

РИСУНОК

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.