Рудковський,Жданович, Попова/Бєліков презентують Україну на 6-му етапі ЮГП

Троє українських фігуристів візьмуть участь в турнірі шостого етапу юніорської серії Гран прі, що відбудеться в Любляні (Словенія) 3-6 жовтня.

В одиночному катанні серед юнаків нашу країну представить Михайло Рудковський, серед дівчат – Марина Жданович. У спортивних танцях на льоду виступлять Дар’я Попова та Володимир Бєліков.

Нагадаємо, Михайло Рудковський тренується у Києві в Олександра Артищенка. Змагання в Любляні будуть для 15-річного фігуриста другими з нинішньої серії Гран прі, у яких він бере участь. Спортсмен уже виступив на другому етапі в австрійському Лінці, де посів 18-е місце.

Учениця київського тренера Марини Амірханової 14-річна Марина Жданович дебютуватиме в ЮГП на його п’ятому етапі – в чеській Остраві 26-29 вересня. Фігуристка є срібною призеркою чемпіонату України серед юніорів. На початку року вона успішно виступила на міжнародному турнірі Jegvirag Cup 2018 Miskolc, де посіла четверте місце в загальному заліку, а довільну програму виграла.

Серед українських учасників етапу ЮГП в Любляні найбільше змагального досвіду – в харківського танцювального дуету Дар’я Попова/Володимир Бєліков. Учні Галини Чурілової та Мар’яни Козлової виступали, зокрема, у попередній юніорській серії Гран прі, двох чемпіонатах світу цієї вікової категорії, «дорослому» чемпіонаті Європи та численних міжнародних турнірах. На останньому з них - NRW Summer Trophy 2018, що відбувся в серпні у Дортмунді (Німеччина), вони здобули перемогу.

Попова/Бєліков –учасники також третього етапу ЮГП в Каунасі (Литва) 5-8 вересня.

 

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.