«Золотий» Хелловін Марії Голубцової та Кіріла Бєлоброва

Українські фігуристи Марія Голубцова та Кіріл Бєлобров стали переможцями міжнародного турніру Halloween Cup у спортивних танцях на льоду серед юніорів.

На змаганнях, що традиційно проходять в Будапешті, учні Марії Тумановської-Чайки набрали за підсумками двох програм 150.31 балів. Вони впевнено лідирували після виконання ритмічного танцю, випередивши найближчих суперників – росіян Софію Качушкіну та Єгора Гончарова майже на шість балів. У довільній програмі турнірна ситуація дещо змінилася – наш дует поступився першим місцем чеським спортсменам Наталі Ташлеровій та Філіпу Ташлеру, отримавши суддівський «мінус» за помилку партнера під час виконання твіззлів. З рештою ж елементів Марія та Кіріл впоралися успішно, крім того, судді досить високо оцінили компоненти танцю, за який наші спортсмени отримали загалом другу суму - 88.85 балів. Це дозволило їм зберегти лідируючі позиції у загальному заліку.

Друге місце посіли Наталі Ташлерова/ Філіп Ташлер – 146.78, третє - Софія Качушкіна/Єгор Гончаров – 141.83.

Ще одна українська танцювальна пара – Софія Лизогуб/Данило Єфременко завершила змагання на 15-му місці – 103.33.

Нагадаємо, срібну нагороду турніру Halloween Cup в одиночному катанні сеньйорів здобув український фігурист Іван Шмуратко.

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти