На турнірі Bosphorus Cup виступлять 19 українських фігуристів

Команда українських фігуристів стартує на традиційному міжнародному турнірі Bosphorus Cup 2019, який 27 листопада розпочинається в Стамбулі.
В стартових протоколах змагань – 19 наших спортсменів. Вони представлені в одиночному катанні та спортивних танцях на льоду у трьох вікових групах. Найчисленніша група українців - п’ятеро одиночників та три танцювальні пари заявлена в юніорській категорії. В одиночному катанні юнаків на лід вийде Михайло Рудковський, в одиночному катанні дівчат - Руслана Москаленко, Ніколь Найда, Альбіна Шатохіна,Євгенія Юриста, а також танцюристи Анна Чернявська/Олег Муратов, Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров та Софія Лизогуб/Данило Єфременко.
Серед сеньйорів у чоловічому одиночному катанні виступлять Іван Шмуратко, Андрій Кокура та Сергій Соколов, в жіночому одиночному катанні – Анна Іванченко та Міріам Абдулкарімова. У спортивних танцях на льоду Україну представлятимуть Олександра Назарова та Максим Нікітін.
У категорії Advanced Novice в одиночному катанні дівчат на лід вийде Дар’я Куркудим.
Парне катання не входить до програми турніру.
Нагадаємо, що торік на Bosphorus Cup українці вибороли чотири нагороди. У змаганнях юніорок перемогу здобула Анастасія Архіпова, а Сергій Соколов посів третє місце серед юніорів. На дорослому рівні відзначився Іван Шмуратко, який став срібним призером в чоловічому одиночному катанні. Не залишилися наші фігуристи без призового місця і в категорії Advanced Novice, де здобув «бронзу» Володимир Андрейцов.

 

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти