Українка Ніколь Найда – серед лідерів на турнірі в Стамбулі

Українська фігуристка Ніколь Найда посідає друге місце після  короткої програми на традиційному міжнародному турнірі Bosphorus Cup 2019, який розпочався сьогодні в Стамбулі.

Виступаючи в юніорській категорії, 15-річна одеситка набрала 44.44 балів. Ніколь Найда впевнено почувалася на льоду і всі без винятку елементи виконала на «плюси». Вона успішно впоралася з каскадом потрійний сальхов+подвійний тулуп, а також з подвійними акселем та ріттбергером. Технічна оцінка фігуристки склала 25.04, а за компоненти вона отримала 19.40 балів.

Зі своїми короткими програмами виступили ще три українські юніорки, дві з них увійшли до першої «десятки»: Альбіна Шатохіна з результатом 38.99 йде четвертою, а Євгенія Юріста, яка набрала 33.19 балів, посідає десяте місце. У Руслани Москаленко 14-а позиція - 33.19. Кращою серед 19 учасниць стала росіянка Софія Баранова – 53.29.

У змаганнях юніорів наш Михайло Рудковський не виконав у короткій програмі обов’язковий каскад і посів четверте місце -  50.41. Лідерство захопив російський фігурист Григорій Федоров – 65.11.

З довільними програмами юніори та юніорки виступлять завтра, 28 листопада.

У категорії Advanced Novice  єдина учасниця від України Дар’я Куркудим після короткої програми йде сьомою - 27.82.

РУДКОВСКИЙ 18426 f9c9a

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти