Тренер : Андрій Кокура виконав потрійний аксель «на характері», але далі не пішов...

Попри те, що український фігурист Андрій Кокура посів дев’яте місце на зимових юнацьких Олімпійських іграх, він змусив говорити про себе багатьох фахівців та глядачів. У Лозанні учень Дмитра Дмитренка продемонстрував програми, які запам’ятовуються – цікавими образами, рухами, надзвичайною артистичністю та технічним наповненням.

 Виступ 16-річного  спортсмена на Іграх прокоментував для прес-служби  Національного олімпійського комітету України його тренер,чемпіон Європи Дмитро Дмитренко.

«В короткій програмі Андрій впорався на 110%. Він ризикнув, впевнено пішов на виконання складних елементів. У довільній - ситуація інакша. Ми маємо проблеми, які переслідують його протягом усіх сезонів. Основна з них - це чистота приземлення стрибка. Сьогодні знову виникла саме ця проблема. На жаль, у більшості елементів Андрій зробив помилки, так би мовити, «вийшов в мінуси», а тому й втратив багато балів», - зазначив тренер.  Він додав, що Андрій виконав  потрійний аксель «на характері», але далі не пішов. «Причини суто технічні, стан елементів не стовідсотковий, тому й такий результат», - пояснив Дмитро Дмитренко.

«Потрапити в Лозанну-2020 було для Андрія мрією. Він дуже серйозно підійшов до підготовки і трохи засмучений, адже шосте місце після короткої програми – це була серйозна заявка для атаки високих місць. Ми зробимо висновки й надалі будемо працювати над вдосконаленням проблемних моментів», - наголоситв тренер.

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти