Завдання «на завтра»

Названі всі переможці та призери першого етапу Всеукраїнських змагань юних фігуристів, який завершився в Харкові. Упродовж трьох днів його учасники  боролися за високі місця, демонструючи  на льоду все, чого вони навчилися та досягли за минулий рік.

«У Харкові змагалися понад 240 юних спортсменів з різних регіонів України. Це солідна кількість учасників,  яка не може не радувати», - сказав, коментуючи змагання, їх головний суддя  Юрій Балков.

Фахівець особливо виділив виступи двох харківських фігуристів – Матвія Єфіменка (вікова група 2006-2008 р.н.)  та Дар’ї Котенко (КМС), котрі продемонстрували належну якість катання. «Дар’я та Матвій показали те, що й повинні вміти спортсмени у їхньому віці і заслужено стали переможцями. На жаль, більшість учасників,зокрема, старшого віку, не дали підстав констатувати, що вони мають необхідний для їхнього віку рівень підготовки. Одну з причин цього вбачаю у відсутності належних умов для тренувань. Та  все ж  як спортсменам, так і тренерам треба шукати  можливості удосконалювати свою майстерність, постійно вчитися і відстежувати нові тенденції у нашому виді спорту. На мою думку, потрібно також посилити відбір дітей і  прощатися з тими, хто явно не справляється з програмою», - зазначив Юрій Балков.

З результатами  стартового етапу Всеукраїнських змагань юних фігуристів можна ознайомитися за посиланням https://ufsf.com.ua/protolkol/SEZON_2019-2020/KHR_28_01/index.htm.

ZHEREBKO 49bca

KURTSEV b2bd0

Kotenko 2c6c1

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти