Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров – переможці міжнародного турніру в Мішкольці

Українські танцюристи Марія Голубцова та Кіріл Бєлобров стали переможцями міжнародного турніру Jegvirag Cup , який сьогодні завершується в угорському місті Мішкольц.

Виступаючи в категорії юніори, учні Марії Тумановської-Чайки  впевнено виграли обидві програми. У ритмічному танці вони набрали 59.74 балів, а у довільному – 91.07. В обох виступах  українці продемонстрували  катання зі «знаком якості»,  успішно впоравшись з усіма елементами. Найвагоміші суддівські  надбавки дует отримав за свої чудові твіззли, які були виконані на четвертий рівень.

В загальному заліку Марія та Кірілл  набрали 150.81 балів і більше, ніж на 28 балів обійшли білоруських спортсменів Каріну Сідаренку та Максима Яленіча, які з результатом 122.40 посіли друге місце.

На третю сходинку п’єдесталу зійшли угорські танцюристи  Катіца Кедвес та Федір Шаронов – 121.23.

Нагадаємо, танцювальний дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров  нещодавно виграв національний чемпіонат України серед юніорів та здобув право представляти Україну на чемпіонаті світу в цій віковій групі, який відбудеться на початку березня в Таллінні.

У нинішньому сезоні наші танцюристи  стали переможцями ще двох міжнародних турнірів - Bosphorus Istanbul Cup в Стамбулі та Halloween Cup в Будапешті.

мишкольц e697b

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти