Анастасія Макарова: турнір LuMi Dance Trophy міг би повернути Україні традицію приймати міжнародні змагання

Переможці та призери міжнародного турніру зі спортивних танців на льоду пам’яті Людмили Михайловської увійшли в його історію, ставши першими медалістами змагань, які щойно започатковано.

У дебютних стартах LuMi Dance Trophy, які відбулися в Одесі, взяли участь танцювальні дуети різних вікових категорій. В «дорослій» групі найвищу нагороду із загальним результатом 152.56 балів вибороли білоруси Вікторія Семенюк та Ілля Юхімук. Серед юніорів переміг відомий український дует Анна Чернявська/Олег Муратов. Представники харківської танцювальної школи були найсильнішими як у ритмічному, так і довільному танцях і набрали загалом 148.91 балів. Два одеські дуети – Єлизавета Семенова/Іван Качур та Ірина Підгайна/Михайло Сандул піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу відповідно у категоріях Basic Novice(48.83) та Intermediate Novice (72.62). Ще один дует з Одеси – Ліка Бондар/Артем Коваль переміг у категорії Advance Novice – 124.18. У цій же віковій групі, але поза програмою ISU виступили спортсмени з Ірландії Лаура Хегарті та Кевін Хегарті. За відсутності суперників вони набрали 87.62 балів.

«Ідея провести в Україні міжнародний турнір LuMi Dance Trophy мала на меті досягти декілька важливих цілей. Найголовніша з них –повернути традицію проведення в нашій країні міжнародних турнірів. Це було б найкращим виявом поваги до пам’яті Людмили Михайловської, яка зробила чималий внесок у розвиток фігурного катання не лише в Україні, але й, в якості фахівця ISU, у світі», - сказала в коментарі для нашого сайту суддя ISU, рефері турніру Анастасія Макарова.

«Радує, що так багато спортсменів, тренерів, суддів сприйняли цю ідею і виявили бажання взяти участь у наших змаганнях. На лід одеського Палацу спорту вийшли 17 дуетів з трьох країн – України, Білорусі та Ірландії. Інтернаціональною була і бригада суддів, всі вони є фахівцями ISU», - наголосила Анастасія Макарова.

Вона також зазначила, що організатори турніру дещо відійшли від стандартів проведення подібних змагань і реалізували чимало креативних пропозицій. « Учасники отримали оригінально виконані призи та подарунки. Також ми згадали чудовий спосіб,на жаль, вже майже забутий, проводити жеребкування не за допомогою комп’ютера, а, так би мовити, наживо, з діставанням номерів. Процедура була обставлена красиво, святково, атмосферно і дуже всім сподобалася», - розповіла фахівець.

Щодо подальшої долі меморіалу вона повідомила, що з огляду на успішний дебют змагань проситиме національну федерацію внести їх до календаря ISU з тим, щоб проводити турнір на регулярній основі.

Нагадаємо, Людмила Михайловська пішла з життя рік тому після важкої хвороби. Все своє життя вона присвятила фігурному катанню. Була тренером, директором ДЮСШ, у 1980 році очолила Українську федерацію фігурного катання на ковзанах і працювала на цій посаді понад 20 років. Входила до виконкому Національного олімпійського комітету України. Людмила Валентинівена успішно працювала в міжнародних інституціях, була суддею ISU, рефері та технічним контролером ISU на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх, 12 років поспіль входила до технічного комітету зі спортивних танців на льоду.

Для можливості залишити коментар потрібно зареєструватися.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти